Restorāni Rīgā dāvanu karte

Dāvanu karte ”Restorāni Rīgā” – labākā dāvana gardēdim

Svētkos ir patīkami saņemt dāvanu karti ar iespēju doties uz restorānu baudīt maltīti. Vai tas būtu jau iemīļots restorāns, vai kāds jauns atklājums, restorāna apmeklējums vienmēr ir jauks notikums. Jaunā FromMe.lv dāvanu karte Restorāni Rīgā sniedz iespēju apmeklēt nevis vienu, bet deviņus dažādus restorānus.

 Dāvanu karte ”Restorāni Rīgā”

Dāvanu karšu uzņēmums FromMe.lv ir nācis klajā ar jaunu un Latvijā unikālu produktu – dāvanu karti ”Restorāni Rīgā”.

Saņemot šo dāvanu karti, iespējams izvēlēties starp deviņiem dažādiem restorāniem, ko apmeklēt. Tie ir daudzu rīdzinieku iemīļoti restorāni un bāri, lai ikviens spētu izvēlēties sev piemērotāko pēc restorānā valdošās atmosfēras, lokācijas un, protams, ēdienkartes.

Šī dāvanu karte ir lieliski piemērota dāvana īstenam gardēdim svētkos. Dāvanu karte restorānā ir dāvana, ko vienmēr ir patīkami saņemt. Tomēr bieži vien nezinām, kādā restorānā dāvanu karti izvēlēties – tad nu šī dāvanu karte izvēli pat ļoti atvieglo! Tā kā restorānu klāsts ir tik plašs, šī ir universāla dāvana ar ko trāpīt tieši mērķī. 

Ar šādu dāvanu karti iepriecināsi gan savus mīļos dzimšanas dienās, gan arī darba kolēģus Ziemassvētkos. Dāvanu kartes summu tad attiecīgi iespējams izvēlēties jebkurā variācijā no 20 EUR līdz pat 300 EUR. 

Restorāni Rīgā dāvanu karte

FromMe.lv dāvanu kartes noteikumi

Uz jauno dāvanu karti ”Restorāni Rīgā” attiecas tie paši noteikumi, kas aktuāli jebkurai FromMe.lv dāvanu kartei. Skaidrībai par to, kā šo dāvanu karti iegādāties un izmantot, zemāk uzskaitīti galvenie noteikumi.

Dāvanu karti iespējams iegādāties internetā – to saņemsi 5 minūšu laikā uz savu vai dāvanas saņēmēja norādīto e-pasta adresi.

Iespējama arī drukātas dāvanu kartes versija – dāvanu karti drukātā versijā vari saņemt FromMe.lv birojā, Rīgas centrā tajā pašā dienā. Otrs variants ir izvēlēties piegādes opciju. Ar piegādi dāvanu karte pie tevis nonāks 1-3 darba dienu laikā.

Dāvanu iespējams personalizēt – pirkuma noformēšanas laikā dāvanu karti varēsi personalizēt ar sveiciena tekstu un pievienot arī EMOJI simbolus pēc izvēles, kā arī noformēt ar vaska zīmogu vai ievietot dāvanu karti skaistā kartītē ar šokolādi. Ir iespējami 7 dāvanu kartes dizaini un dažādas aploksnes krāsas.

Dāvanu kartes summu var izmantot vairākos piegājienos – ja pēc maltītes dāvanu kartē vēl joprojām paliek jebkāda naudas summa, to iespējams izmantot citā dienā jebkurā no sarakstā esošajiem restorāniem. 

Dāvanu karte ir derīga 1 gadu – no iegādāšanās brīža dāvanu kartes derīguma termiņš ir viena gada garumā. Ja nav izdevies dāvanu karti izmantot, FromMe.lv klientu serviss to pagarinās.

Dāvanu kartes apmaiņas garantija – ja gadījumā dāvanas saņēmējs labprātāk izmantotu jebkuru citu FromMe.lv pakalpojumu, tad šo dāvanu karti iespējams apmainīt.

Piedāvāto restorānu saraksts 

Dāvanu karte ”Restorāni Rīgā” karte šobrīd ir derīga 9 dažādos restorānos, ar kuriem vairāk iepazīties iespējams zemāk. Nākotnē ceram piedāvāto restorānu klāstu vien papildināt.

Restorāns Herbārijs 

Moderns un gaumīgs restorāns-bārs, kas pārsteidz ar gardiem kokteiļiem un ļauj lūkoties pāri Rīgas jumtiem no tirdzniecības centra Galerija Rīga 8. stāva.

Adrese: Rīga, Galleria Riga 8. stāvs, Dzirnavu iela 67.

Tālrunis rezervācijām: 27343393 

Restorāns FERMA

Izsmalcinātais restorāns FERMA ir lieliska vieta pie gleznainā Viesturdārza, kur baudīt latviskus ēdienus un otrās pusītes romantisko sabiedrību.

Adrese: Rīga, Valkas iela 3/5-5.

Tālrunis rezervācijām: 25619961

Restorāns Andalūzijas suns

Berga Bazārā esošais restorāns Andalūzijas Suns ir moderna vieta, kas pārsteidz ar košo interjeru un plašo vispasaules ēdienkarti. Gada siltajā sezonā pilsētas rosību un maltīti iespējams baudīt uz āra terases jautrā draugu lokā.

Adrese: Rīga, Elizabetes iela 83.

Tālrunis rezervācijām: 67288418

Restorāns Tex-Mex Republic

Tex-Mex Republic ir spilgta interjera restorāns, kas piedāvā nobaudīt eksotiskas maltītes un gardus kokteiļus. Šeit atradīsi labākos Teksasas burgerus Latvijā un citus aizraujošus ēdienus.

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 59.

Tālrunis rezervācijām: 67242065

Restorāns Čemodāns

Tad, kad nav laika doties ceļojumā, īstā vieta ir restorāns Čemodāns. Tas ļaus izbaudīt plašu vispasaules virtuvi un doties varenā garšu piedzīvojumā. 

Adrese: Rīga, Ģertrūdes 39-25.

Tālrunis rezervācijām: 29554605

Restorāns Buržujs

Iespējams, mazākais un omulīgākais restorāns visā Rīgā ir Buržujs. Gardas austeres, īpaši piemeklēti dzērieni un šefpavāru gatavotas mērcītes ļaus nodoties izsmalcinātas maltītes baudījumam draugu lokā.

Adrese: Rīga, Dzirnavu iela 84.

Tālrunis rezervācijām: 29343355

Restorāns Taverna

Senlatvisku noskaņu un latviešu nacionālos ēdienus nāc baudīt uz restorānu Taverna Jēkaba Kazarmās. Restorāns piemērots gan klusam un romantiskam randiņam divatā, gan arī lielākām svinībām ar ģimeni un draugiem.

Adrese: Rīga, Torņa iela 4-2c.

Tālrunis rezervācijām: 67211189

Restorāns Akhtamar

Armēņu restorāns Akhtamar piedāvā nobaudīt īstenus armēņu ēdienus un dzērienus. Restorāna telpas ir gaumīgi iekārtotas un piemērotas gan svinībām, gan biznesa pusdienām.

Adrese: Rīga, Matīsa iela 38.

Tālrunis rezervācijām: 67215032

MUNCH Barbecue

MUNCH ir Purvciema paslēptais dārgums. Tā ir lieliska vieta, kur atrasties labā un nepiespiestā atmosfērā, izbaudot bārbekjū ēdienu – burgerus, sviestmaizes un vistiņas labākajās BBQ tradīcijās.

Adrese: Rīga, Madonas iela 17.

Tālrunis rezervācijām: 20225807

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Restorāni Rīgā dāvanu karte – lieliska dāvana svētkos

Šīs dāvanu kartes galvenā vērtība ir gardas maltītes pasniegšana, ko izbaudīt kopā ar otro pusīti, draugiem vai ģimeni. Tā ir lieliska dāvana svētkos ikvienam, kam patīk atklāt jaunas vietas un izbaudīt sezonālu maltīti.

Tā kā dāvanu karte Restorāni Rīgā ir universāla dāvana, tā ir piemērota gan tuviniekiem, gan arī darba kolēģiem. Paēdis cilvēks ir laimīgs cilvēks – īpaši, ja iespējams izvēlēties starp deviņiem lieliskiem restorāniem!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta.