Kozy Eats atsauksme

Kozy Eats atsauksme – augu valsts restorāns Rīgas centrā

Brīvdienās nolēmām satikties ar draugiem un kopā doties garšīgi paēst. Tā kā vairums no mums ir veģetāra dzīvesveida piekritēji, tad vienmēr domājam par foršām vietām, kur garšīgi paēst veģetāri. Šoreiz izvēlējāmies kādu augu izcelsmes restorāniņu, kas ļoti iepriecināja ar dažādām ēdienu opcijām. Tāpēc šajā rakstā būs restorāna Kozy Eats atsauksme.

Pavisam nesen man dāvanā tika saņemta Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir universāla dāvanu karte, kas ir derīga šobrīd 12 restorānos Rīgā. Kozy Eats ir viens no viņu jaunākajiem partneriem, tāpēc bija prieks iepazīties ar piedāvājumu.

Šajā rakstā tevi sagaida mana Kozy Eats atsauksme – apskatīsim, kādu restorāna piedāvājumu izvēlējāmies ar draugiem šoreiz un kas mums patika vislabāk.

Moderns restorāns ar patīkamu gaisotni

Kozy Eats atsauksme

Kozy Eats restorāns atrodas pašā Rīgas centrā, Blaumaņa ielā 34. Uz to devāmies ar kājām, tāpēc mašīnas novietošana nebija aktuāla. Taču, kā jau pašā Rīgas centrā – mašīnu novietot bez maksas ir teju neiespējami, savukārt maksas stāvvietas ir visai pieejamas. 

Nonākot mūsu galamērķī, Kozy Eats restorāniņš sagaidīja ar skatu uz nelielu vasaras terasi. Gar ielu ir izvietoti daži galdiņi. Tā kā atnācām silta vasaras brīvdienas pievakarē, tad brīvu vietu ārā nebija. Devāmies vien iekšā un atradām galdiņu, kur visi četratā varam ērti sasēsties. Uzreiz pamanījām, ka restorānā vairāki galdiņi bija norezervēti.

Kopumā pirmais iespaids rodas labs, telpas ir gaišas un modernas. Tā kā izsalkums ņēma virsroku, tad steidzāmies iepazīties ar ēdienkartes piedāvājumu.

Nepiespiesta atmosfēra restorānā

Visbiežāk došanās uz restorānu ir raksturīga ne tikai ēdiena nogaršošanas, bet arī atmosfēras baudīšanas pēc. Tas, ko apkopojam pie atmosfēras, ir arī interjers, galda piederumi un fona mūzika.

Interjers

kozy eats interjers

Kozy Eats interjers ir vienkāršs, taču moderns un gaišs. Sienas un griesti ir balti, taču kopējā iekārtojumā dominē koka materiāli, piemēram, galdos un bāra krēslos. Restorāna ielas sienu rotā augsti logi, kas maltītes laikā ļauj paskatīties uz ielas rosību. 

Interjerā ir iekļauti visdažādākie telpaugi, kas kopumā restoranam piešķir patīkamu, omulīgu atmosfēru. 

Galdiņu izvietojums ir pietiekami ērts un attālināts viens no otra. Arī pēc izmēriem galdi ir atšķirīgi un līdz ar to piemēroti dažādām apmeklētāju kompānijām. Te noteikti atradīsies vieta tādai draugu četrotnei kā šoreiz bijām mēs, un ir arī divvietīgi galdiņi kādam mīļam randiņam un gareni galdi lielākām kompānijām.

Īpaši skaisti ir iekārtots restorāna bārs. Arī tas ir apvīts ar zaļumiem. Uzreiz ienākot iekšā pa restorāna durvīm, pretī skatam paveras pie bāra izkārtotie deserti – dažādas smalkmaizītes, kūciņas un kēksi. Viss, protams, vegānisks.

Galda piederumi

galda piederumi

Kad ieradāmies un izvēlējāmies vietu, apaļā galda centru rotāja viens svečturis un kāda zaļumu vāze. Galda piederumi tika atnesti tad, kad bijām jau pasūtījuši ēdienus un dzērienus. 

Novērtējām, ka galda piederumi tika atnesti skaisti izvietoti koka traukā ar salvetēm. Iepriekšējās viesošanās reizēs šādas detaļas nemanījām, tāpēc šoreiz likās, ka restorāns ir pacēlis līmeni uz augšu. To pašu var teikt par apkalpošanu, ko pieminēsim raksta turpinājumā.

Fona mūzika

Mūsu viesošanās laikā restorānā skanēja fona mūzika. Tā bija labā skaļumā, jo sarunas vispār netraucēja, savukārt dažos klusajos ēšanas momentos izdevās saklausīt kādu zināmu dziesmu. Kopumā Kozy Eats atsauksme atmosfēras ziņā rādās pozitīva!

Draudzīga apkalpošana restorānā

Tā kā iepriekš jau bijām bijuši Kozy Eats, zinājām, ka ēdienu pasūtīšana un norēķināšanās norit pie bāra. Līdz ar to ienācām iekšā restorānā, paķērām ēdienkartes un devāmies pie galda izpētīt to piedāvājumu. 

Un kā jau iepriekš minējām – pamanījām, ka restorāna līmenis ir pacēlies. Vēl viena detaļa, kas ir mainījusies, ir apkalpošana. Ēdienu pasūtījumus no mums pieņēma klāt pienākusī viesmīle. Apkalpošanas personāls bija draudzīgs, arī mūsu viesmīle bija smaidīga un laipna. 

Skaista un ērti pārskatāma ēdienkarte

ēdienkarte menu

Arī ēdienkarte nu jau ir pamainījusies, tā ir skaistos, cietos vākos. Pieejama angļu un latviešu valodās. Kopumā ēdienkarte ir labi pārskatāma, sagrupēta pa dažādām kategorijām. 

Uz tām atzīmēti alergēni, kā arī ēdieniem pievienoti 3 veidu marķējumi:

 • Glutēnu nesaturoši ēdieni,
 • Ēdieni ar augstu olbaltumvielu saturu,
 • Pikanti ēdieni.

Kozy Eats ēdienkarti var apskatīt arī internetā, šo opciju pirms došanās uz restorānu bijām arī izmantojuši, lai aptuveni iepazītos ar piedāvājumu. 

Izvēles iespējas ir ļoti plašas, jo Kozy Eats piedāvā nogaršot dažādas augu izcelsmes zupiņas, salātus, uzkodas, burgerus, vrapus un ne tikai. Kā veģetārietim un vegānam, šeit ir īstena paradīze. 🙂 

Arī dzērienu piedāvājums bija plašs, visi dzērieni ir bezalkoholiski. Bez maksas tiek piedāvāts ūdens ar citronu. 

Ēdieni tika atnesti ļoti ātri, tāpēc bijām priecīgi ķerties klāt.

Ēdieni un dzērieni

kozy eats ēdieni dzērieni

Ēdienkartes piedāvājums tiešām ir ļoti plašs, tāpēc mums bez problēmām katram izdevās atrast kaut ko tādu, ko gribējās nogaršot visvairāk. 

Ēdieni un dzērieni, ko pasūtījām, ir sekojoši:

 • BBQ džekfrūta vraps, 9.50 EUR
 • Dienas zupa – aukstā zupa, 4.50 EUR
 • Cēzara salāti, 9.50 EUR
 • Woks ar sojas gabaliņiem, 9.50 EUR
 • Barbekjū sojšlika burgers, 10. 50 EUR
 • Ledus kafija, 3.40 EUR
 • Abavas Ābolu-Jāņogu Limonāde, 3 EUR
 • Citronūdens, bezmaksas.

BBQ džekfrūta vraps un barbekjū sojšlika burgers tika atnesti uz koka dēlīšiem. Abiem šiem ēdieniem klāt bija gardas, kraukšķīgas kartupeļu daiviņas un mērcītes. Vraps bija garšīgs, garšas ziņā sabalancēts un arī ļoti sātīgs. Burgeris bija ļoti liels, garšīgs. Jāatzīst gan, ka tajā esošie coleslaw salāti piešķīra ļoti intensīvu garšu. Uz beigām tā kļuva nedaudz par stipru, līdz ar to grūti bija burgeri apēst līdz galam. Spriedām, ka varbūt tas bija etiķis vai pārāk stipra marināde. 

Draudzenei, kas pasūtīja auksto zupu ar cēzara salātiem, viss garšoja. Vienīgā piebilde bija par cēzara salātiem, jo tajos esošie sojas nageti bija ļoti lielos gabalos. Bet arī šī piebilde vienīgi tāpēc, ka šie salāti jau bija nogaršoti iepriekš un toreiz viss ļoti garšoja. Varu arī pati apgalvot, ka cēzaru salāti iekš Cozy Eats ir ļoti gardi.

Un viens no lielākajiem mūsu grupas favorītiem bija tieši woks ar sojas gabaliņiem. Dārzeņi likās ļoti svaigi, gardi pagatavoti. Sojas gabaliņi kalpoja kā lielisks papildinājums, garšas ziņā bija tieši laikā.

Arī par dzērieniem bijām priecīgi. Kopumā pavadījām šeit aptuveni 2 stundas, bijām gardi paēduši un forši izpļāpājušies!

Restorāna kopvērtējums

Kozy Eats atsauksme

Devāmies uz šo augu izcelsmes restorāniņu gardi pieēsties un labi pavadīt laiku. Rezultātā tas mums noteikti izdevās. Nelielā, īsā rezumē, galvenā Kozy Eats atsauksme vēsta par to, ka mums gāja sekojoši.

Restorāna atmosfēra bija patīkama. Sākot ar gaišo, moderno interjeru un skaistajiem galda piederumiem, līdz pat fona mūzikai. Ar draugiem labi pavadījām laiku un nekas mums nestājās ceļā sarunāties, smieties un gardi pavakariņot. Tāpēc ar vistīrāko sirdsapziņu dodam 5 zvaigznes.

Ēdiena kvalitāte ir galvenais kritērijs. Ļoti priecājamies par tik lielisku restorānu, kur tik plašā piedāvājumā ir pieejamas vegānas opcijas. Arī maniem gaļēdāju draugiem, kas šeit ir vairākreiz bijuši, patiešām garšoja ēdieni. Un tas ir ļoti apsveicami! Tomēr, ar garšam pārāk piesātinātā burgera dēļ, šoreiz ieliekam 4 zvaigznes, lai ir uz ko pilnveidoties! 

Un visbeidzot, apkalpošana bija tā, kas mums ļāva restorānā sajusties labi. Viesmīle bija ļoti draudzīga, smaidīga un laipna. Arī tas, protams, ir ļoti svarīgs aspekts, viesojoties jebkurā ēdināšanas iestādē. 

Kopumā bijām gardi paēduši un priecīgi!

Paldies Kozy Eats par tik foršu vietu, kur satikties ar draugiem un baudīt augu izcelsmes maltītes! Nākamreiz nogaršosim arī desertus! 

Mēs ceram, ka tev noderēja šī Kozy Eats atsauksme.

Ik pa laikam paviesojamies kādos restorānos un par to uzrakstām pa kādai atsauksmei. Dažas no tām vari izlasīt šeit:

Paldies, ka lasi mūsu blogu!

Kāds restorāns tevi vēl interesētu?

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *