Mūsu mērķis ir veidot blogu ar interesantu un noderīgu saturu par restorāniem Rīgā. Vienlaikus arī publicēt rakstus, kas ļautu uzlabot restorānu izbaudīšanas pieredzi.

Mūsu galvenās rubrikas ir:

  • Dažādu tautu virtuves. Apraksti par dažādu tautu jeb reģionu ēšanas ieražām, ēdienu gatavošanas specifiku un populārākajiem ēdieniem. Papildus pievienojam arī sarakstu ar restorāniem, kur Rīgā var izbaudīt konkrētās virtuvi.
  • Restorānu atsauksmes. Apkopojam cilvēku atsauksmes par restorānu apmeklējuma pieredzi. Mūsu atsauksmes nav restorānu ekspertu viedoklis, bet ir objektīvākas par komentāriem Google Maps vai sūdzību portālos.
  • Interesanti un noderīgi padomi. Informācija, kas cilvēkiem var būt noderīga izvēlēties kādu restorānu, atrast to vai sagatavoties restorāna apmeklējumam.

Kontakti saziņai ar bloga veidotājiem

Raksti mums:

Nesolam, ka atbildēsim pāris stundu laikā, bet pāris dienu laikā to noteikti izdarīsim. Visātrāko atbildi noteikti gūsiet, ja rakstīsiet mums Facebook.

Esi daļa no RestoraniRiga.lv veidotāju komandas

Blogu RestoraniRiga.lv šobrīd veido cilvēki, kam tas ir hobijs. Esam atvērti savā pulkā redzēt jaunus cilvēkus, kas vēlas rakstīt par kādu no mūsu rubrikām. Galvenais, lai veidojamais saturs ir interesants un noderīgs.

Ja vēlies būt daļa no RestoraniRiga.lv veidotāju komandas, vai tikai publicēt kādu atsevišķu rakstu, droši raksti mums uz .

Dalies ar atsauksmēm un iegūsti restorānu dāvanu kartes

Pateicoties RestoraniRiga.lv partnera FromMe.lv atbalstam, veidojam arī motivācijas sistēmu restorānu atsauksmju iesniegšanai. Atsauksmju satura veidotājus plānojam motivēt ar dāvanu kartēm “Restorāni Rīgā”, kas ļaus atkal baudīt kāda jauna vai sev iemīļota restorāna piedāvājumu.

Ja vēlies dalīties ar savām atsauksmēm par restorāniem, droši raksti mums uz e-pastu vai mūsu Facebook profilā. Izstāstīsim detaļas un noteikumus.

Blogs “Restorāni Rīgā” un dāvanu karte “Restorāni Rīgā”

Ņemot vērā, ka daudzi mūsu veidoto blogu jauc ar dāvanu karti Restorāni Rīgā, gribam uzsvērt, ka šis blogs nav par dāvanu karti “Restorāni Rīgā”.

Restorāni Rīgā dāvanu karte ir FromMe.lv piedāvāta universālā dāvanu karte, ko var izmantot vairākos Rīgas restorānos. Tā ir lieliska dāvana ik vienam, kam patīk doties uz restorāniem, tāpēc arī viņu reklamējam šajā blogā.

Tas, ka sadarbojamies ar FromMe un reklamējam dāvanu karti “Restorāni Rīgā” nenozīmē, ka uz dāvanu kartē iekļautajiem restorāniem skatāmies caur rozā brillēm un viņus nepamatoti slavējam.

Saziņai par dāvanu karti “Restorāni Rīgā”

Ja vēlies iegādāties dāvanu karti Restorāni Rīgā dodies uz FromMe.lv dāvanas piedāvājumu Dāvanu karte Restorāni Rīgā.

Ja vēlies uzzināt ko vairāk par dāvanu karti “Restorāni Rīgā”, raksti [email protected].

Ja vēlies kļūt par “Restorāni Rīgā” dāvanu kartes sadarbības restorānu, raksti [email protected].