displeja stendi restoraniem

Kā iekārtot kafejnīcu – padomi displeja stendu izvēlē

Savas kafejnīcas iekārtošana, lai arī sniedz milzu gandarījumu beigās, var izrādīties par visai sarežģītu procesu. Kafejnīcas displeja stendiem, ko saucam arī par mārketinga mēbelēm, ir ne tikai jābūt savstarpēji saskaņotiem, bet arī jāpalīdz pārdošanas veicināšanā.

Tāpēc piemērotāko stendu, mēbeļu un izkārtņu izvēle ir pirmais solis ar ko sākt. Šajā rakstā apkopojām dažādus displeja stendu veidus un ieteiksim, kā iekārtot kafejnīcu ar to palīdzību.

Ko ņemt vērā, izvēloties displeja stendus?

Pirms skatāmies uz dažādiem displeja stendu veidiem, esam apkopojuši ieteikumus to izvēlē. Tas palīdzēs izvērtēt kvalitātes faktorus, kas tev būs vissvarīgākie. 

Ierīkojot kafejnīcu, piemērotu displeja stendu un mēbeļu izvēle ir svarīga. Piemēroti stendi radīs funkcionālu un vizuāli pievilcīgu kafejnīcu, ko tās apmeklētāji atcerēsies.

No ēdienu stendiem līdz kūku vitrīnām, no sienas plauktiem līdz pat ēdienkartēm. Piemēroti stendi un mēbeles var palīdzēt veiksmīgāk atrādīt kafejnīcas piedāvājumu, vienlaikus arī radot vienotu dizainu un noskaņu.

Tomēr jāatzīst, ka displeju stendu ir patiešām daudz. Piemērotāko stendu atlasīšana varētu sagādāt grūtības. Tāpēc šajā sadaļā aplūkosim galvenos rādītājus, kas jāpatur prātā, izvēloties stendus un mēbeles savai kafejnīcai. 

Šim rakstam iedvesmojāmies galvenokārt no raksta Display Stands for Cafe, kur apkopoti displeja stendu izvēles ieteikumi angļu valodā. Display Stands Market savā blogā apkopo dažadus ieteikumus, kā arī vietas, kur var iegādāties displeja stendus.

displeja stendi kafejnicam

Kritēriji labam displeja stendam

Displeja stendu un mēbeļu izvēles kritēriji:

  • Funkcionalitāte – stendiem un mēbelēm jābūt funkcionāliem un jāatbilst kafejnīcas vajadzībām. Piemēram, pārtikas produktu stendiem ir jāspēj uzturēt ēdienu pareizā temperatūrā, savukārt kūku vitrīnām pievilcīgi jāizrāda kūkas.
  • Dizains – visām mēbelēm ir jāatbilst kafejnīcas dizainam. Katrai detaļai jāpapildina telpas kopējais stils un atmosfēra, un jāpalīdz radīt vienots vizuālais izskats.
  • Ilgtspēja – kafejnīcu mēbelēm jābūt izturīgām un jāiztur ikdienas nolietojums. Tām jābūt izgatavotām no pēc iespējas augstākas kvalitātes materiāliem, kas var izturēt noplūdes, triecienus un cita veida bojājumus.
  • Telpas izmērs – stendiem un citām mēbelēm ir jāiekļaujas kafejnīcas pieejamajā telpā. Ir jāņem vērā kafejnīcas izmērs un izkārtojums, kā arī pieejamais letes un grīdas laukums.
  • Pieejamība – visiem nepieciešamajiem produktu stendiem un mēbelēm jābūt klientiem sasniedzamām. Arī ēdienkartēm jābūt acu augstumā un viegli salasāmām. Jāpatur prātā arī pieejamība cilvēkiem ar kustību traucējumiem. 
  • Zīmola izvietojums – stendiem un mēbelēm jāatspoguļo kafejnīcas zīmols un vēstījums. Tas palīdzēs nodot zīmola vērtības un piesaistīt regulārus apmeklētājus.

Šie ir mūsu galvenie kritēriji, ko ņemt vērā izvēloties displeja stendus un citas mārketinga mēbeles kafejnīcai.

Displeja stendu un izkārtņu veidi kafejnīcu iekārtojumam

Šajā sadaļā apkopots saraksts ar kafejnīcai nepieciešamajiem stendiem un izkārtnēm. Galvenā uzmanība ir pievērsta aprīkojumam, kas veicina pārdošanu. Šoreiz šeit neesam iekļāvuši tādas ierastās mēbeles kā, piemēram, galdus, krēslus, augus vai dizaina dekorus.

Displeja stendi ēdieniem

Ēdiena displeji ir svarīgi, lai apmeklētājiem varētu demonstrēt kafejnīcas ēdienu piedāvājumu. Tas ir aktuāls tām kafejnīcām, kas piedāvā to, kas ir uz vietas jau pagatavots vai tiek sagatavots vairākumā. 

Ēdienu stendi ir īpaši svarīgi kafejnīcām, kurās ir daudz dažādu ēdienu – sviestmaizes, bulciņas, kūkas, picas, salāti utt. Rīgas piemērs varētu būt kafejnīca MiiT Coffee. Uzreiz pēc ienākšanas kafejnīcā, ir redzama kase un tai apkārt esošie displeja stendi ar pieejamo ēdienu – sendviči, kruasāni, kūciņas.

Labi izstrādāts ēdienu stends palīdzēs klientiem viegli pārskatīt, kas ir pieejams, un ātrāk izdarīt izvēli. Var arī izvēlēties no dažādiem ēdienu displejiem, tostarp ar ledusskapīšiem un bez. Piemēram, Kūkotavā ir ledusskapja stends ar jau gatavām tortēm, no kā izvēlēties.

Kūku displeji pie kases

Kūku un bulciņu displeja stendi pie kases ir lielisks veids, kā sakārdināt apmeklētājus ar kārumiem, kad viņi norēķinās par ēdienu. Arī kafejnīcā strādā impulsīvo pirkumu princips, un gudri kafejnīcu īpašnieki to labi zina.

Šie displeji var būt gan vienkārši letes galdiņa displeji, gan pilna izmēra ledusskapja vitrīnas. Var izvēlēties arī izgaismotu kūku vitrīnu, kas rada uzmanību piesaistošu efektu.

Kuku displeji pie kases

Sienas plaukti dzērienu izvietošanai

Sienas plaukti ir lielisks veids, kā pārredzami izvietot dzērienus kafejnīcā. Tos var izmantot dažādiem dzērienu veidiem, sākot no vīna un alus pudelēm līdz bezalkoholisko dzērienu bundžām. Sienas plaukti ir ideāli piemēroti nelielām kafejnīcām, jo tie palīdz atbrīvot vietu uz tik ļoti vērtīgās letes.

Īpašo piedāvājumu displejs

Īpašo vai dienas piedāvājumu displeja stends ir vēl viena ierasta kafejnīcu prakse. Tas ir ērts veids, kā popularizēt atlaides vai ierobežota laika piedāvājumus kafejnīcā. Piemēram, atlaide pēdējiem kārumiem vai laimīgā stunda dzērieniem.

Var izvēlēties no dažādiem displeju veidiem balstoties uz to novietojumu telpā, tostarp letes displejiem, grīdas displejiem un sienas displejiem. Lieliski grīdas displeji no koka meklējami pie pašmāju ražotāja Color Wood, kur tiek piedomāts par dizainu un ilgtspēju.

Labi izstrādāts īpašo piedāvājumu displejs palīdzēs pievērst klientu uzmanību un palielināt pārdošanas apjomus. Šādi displeji tiek izmantoti Ķirmis krodziņā, piemēram.

Ēdienkartes izkārtnes siena kafejnīcas iekšpusē

Ēdienkartes izkārtne uz kafejnīcas sienas iekšpusē ir ierasts veids, kā parādīt kafejnīcas ēdienu piedāvājumu. To var izmantot, lai parādītu visu, sākot ar dienas piedāvājumiem un beidzot ar dzērieniem un desertiem. 

Labi izstrādāta ēdienkartes displeja siena palīdzēs klientiem viegli redzēt, kas ir pieejams, un ātrāk izdarīt izvēli. Tas visbiežāk ir novērots ātrās apkalpošanas ēstuvēs, kur apmeklētājiem izvēle jāveic ātri, piemēram, Ausmeņa kebaba kafejnīca.

Ēdienkartes kafejnīcas ārpusē

Ēdienkartes ārpus kafejnīcas ir ļoti svarīgas, lai garāmgājējiem parādītu kafejnīcas ēdienkarti. Tās var izmantot, lai parādītu visu, sākot ar dienas piedāvājumiem un beidzot ar dzērieniem un desertiem. Tas ir ērts veids, kā parūpēties par apmeklētāju laiku.

Labi izstrādāts ēdienkartes stends ārpus kafejnīcas palīdzēs pievērst klientu uzmanību. Šāds princips visbiežāk ir redzams kafejnīcām, kas atrodas populārās lokācijās. Piemēram, Jūrmalas Jomas ielā vai Vecrīgā, kur dienas laikā garām paiet simtiem un svētkos arī tūkstošiem cilvēku.

Noteikti ieskaties arī citos mūsu padomu rakstos, piemēram, Kā sarīkot siera degustācijas vakaru vai Ģērbšanās etiķete – ko vilkt ejot uz restorānu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *