Vakariņas restorānā

Dāvanu karte restorānā draugiem un kolēģiem

Dažādas dāvanu kartes ir visnotaļ populāra dāvana svētkos. Citiem tā liekas kā universāla dāvana, ar kuru var iegādāties to, ko sirds vēlas. Citiem tā ir dāvana jau ar konkrētu vērtību, ko uzdāvināt dāvanas saņēmējam.

Dāvanu karte restorānā ir universāla dāvana ar augstu iespējamību, ka tās saņēmējs būs tiešām iepriecināts. Tas ir galvenokārt tāpēc, ka kuram gan nepatīk labi paēst, īpaši, ja var izvēlēties, ar ko kopā to darīt.

Restorāna apmeklējums ir lietišķa dāvana

Dāvanu karte restorānā

Pirmām kārtām jau dāvanu karte restorānā var būt lietišķa dāvana, kas sniegs pozitīvas emocijas. Īpaši, ja apmeklējums paredzēts kādā elegantā un izsmalcinātā restorānā. Tā ir piemērota dāvana, ko pasniegt kolēģim, priekšniekam vai sadarbības partnerim.

Dāvanu karte restorānā ir labs apsveikums lietišķajā vidē, jo to var skaisti iesaiņot un pasniegt glītā aploksnē. Tā ir dāvana, kas arī vizuāli ir piemērota profesionālām un lietišķām situācijām.

Turklāt restorāna apmeklējums varētu būt arī labs un motivējošs bonuss arī darbiniekiem, kas sasnieguši labus darba rezultātus. Šāds apbalvojums ļaus paveikto nosvinēt kopā ar tuvākajiem kolēģiem, draugu lokā vai kopā ar ģimeni.

Veids, kā uzdāvināt randiņu

Tāpat restorāna dāvanu karte ir arī labs veids, kā uzdāvināt randiņu. Vakariņas jaukā restorānā būs lieliska dāvana, ko savam mīļotajam cilvēkam var pasniegt gan vīrietis, gan sieviete.

Pasniedzot restorānu dāvanu karti, tiek dots apsolījums mīļoto cilvēku aizvest vakariņās un kopīgi pavadīt laiku divatā. Tas ir labs žests situācijās, kad jau konkrētā dienā vajadzētu doties vakariņās, bet kaut kādu iemeslu dēļ tas nav iespējams. Šāda situācija varētu rasties, piemēram, kāzu jubilejā vai Valentīndienā.

Galu galā restorāna apmeklējums divatā ir randiņu lielākā klasika – un kāpēc lai tā nebūtu. Romantiska atmosfēra, profesionālu šefpavāru pagatavotie ēdienu šedevri un īpaši piemeklēti ēdieni. Un tas viss, kamēr var nodoties sarunām ar mīļoto cilvēku blakus.

Dāvanu karte restorānā

Dāvana visai ģimenei

Restorāna apmeklējums var būt lietišķs un romantisks, bet tāpat tā var būt arī vieta visai ģimenei. Rīgā ir daudz dažādu restorānu, kuros ir laipni aicinātas ģimenes ar bērniem. Dāvanu karte šādā restorānā būs lieliska dāvana ģimenei, lai tā vairāk pavadītu laiku kopā. Tas varētu būt arī kāds īpašais brīvdienu branča piedāvājums.

Protams, vienmēr ir iespējams arī pagatavot restorāna cienīgas vakariņas mājās. Un tomēr kopīga došanās uz gardu maltīti visā ģimenes lokā ir ļoti īpaša.

Plaša izvēle – uz kuru restorānu doties

dāvanu karte restorāni rīgā

Rīgas centrā ir daudz restorāni, no kuriem izvēlēties piemērotāko. Piemēram, plašs restorānu dāvanu karšu piedāvājums ir FromMe.lv dāvanu kataloga sadaļā Restorānu dāvanu kartes. Ātra un ērta iegāde ir FromMe.lv dāvanu servisa priekšrocība, īpaši, ja nav iespēja doties uz restorānu, lai iegādātos dāvanu karti klātienē.

No piedāvājuma tur var izvēlēties gan elegantus restorānus randiņiem, gan omulīgas vietiņas ģimenes vakariem.

Mūsu favorīts gan ir FromMe.lv universālā dāvana Restorāni Rīgā dāvanu karte. Tā ir vienīgā apvienotā dāvanu karte, kas ir derīga dažādos restorānos.

Šobrīd piedāvājumā ir tādi restorāni kā FERMA, B bārs, Kozy Eats, Tex Mex Republic, Vairāk Saules, Čemodāns un citi. Būtība pavisam vienkārša – uzdāvini dāvanu karti un saņēmējs pats izvēlas uz kuru no iekļautajiem restorāniem doties.

Vairāk par šo universālo dāvanu karti var izlasīt mūsu rakstā Dāvanu karte ”Restorāni Rīgā” – labākā dāvana gardēdim.

Lai garšīgi un priecīgi!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *