restorani riga privatuma politika

Mēs, RestoraniRiga.lv blogs, augstu vērtējam jūsu privātumu un esam apņēmušies to aizsargāt. Šī privātuma politika apraksta mūsu praksi saistībā ar jūsu informācijas vākšanu, izmantošanu un atklāšanu.

Tas viss, ievērojot Eiropas Savienības Vispārīgo datu aizsardzības regulu (GDPR) un ASV privātuma likumus.

Dati, ko mēs vācam

Mūsu blogā RestoraniRiga.lv mēs vācam informāciju, kas palīdz uzlabot mūsu pakalpojumu un pielāgot jūsu lasīšanas pieredzi. Tas ietver ne-personiski identificējamus datus un sīkdatnes un izsekošanas tehnoloģijas.

1. Ne-personiski identificējami dati

Automātiski tiek vākta noteikta informācija, kad apmeklējat mūsu vietni, piemēram, jūsu IP adrese, pārlūkprogrammas tips, operētājsistēma, atsaucīgās URL adreses un kā jūs mijiedarbojaties ar mūsu saturu.

Šī informācija palīdz mums saprast lietotāju uzvedību un tendences, lai uzlabotu mūsu vietni.

2. Sīkdatnes un izsekošanas tehnoloģijas

Mūsu vietne izmanto sīkdatnes (nelielas teksta datnes, kas tiek glabātas jūsu ierīcē), lai atcerētos jūsu preferences un nodrošinātu nevainojamu pieredzi.

Jūs varat atspējot sīkdatnes, izmantojot savas pārlūkprogrammas iestatījumus, taču tas var ietekmēt vietnes funkcionalitāti.

Kā mēs izmantojam jūsu datus

Vāktie dati un informācija tiek izmantota dažādos veidos, tostarp, lai uzlabotu un uzturētu mūsu vietnes veiktspēju. Lai spētu analizēt tendences, lietojumu un darbības, lai uzlabotu mūsu saturu un pakalpojumus, kā arī lai spētu labāk izprast mūsu auditoriju, lai piedāvātu atbilstošu un aizraujošu saturu.

Informācijas kopīgošana

Mēs nepārdodam, nemainām vai nenomājam jūsu personīgi identificējamu informāciju citiem.

Mēs varam kopīgot vispārīgu agregētu demogrāfisko informāciju, kas nav saistīta ar jebkuru personīgi identificējamu informāciju. Par apmeklētājiem un lietotājiem ar mūsu biznesa partneriem, uzticamiem filiāļiem un reklāmdevējiem, kā aprakstīts iepriekš.

Datu glabāšana

Mēs glabājam jūsu informāciju tik ilgi, cik nepieciešams, lai nodrošinātu jums mūsu pakalpojumus un izpildītu likumīgus un būtiskus biznesa mērķus. Piemēram, vietnes veiktspējas uzlabošanu, datu vadītu biznesa lēmumu pieņemšanu par jaunām funkcijām un piedāvājumiem, mūsu juridisko pienākumu izpildi un strīdu risināšanu.

Jūsu datu aizsardzības tiesības

Saskaņā ar GDPR un ASV privātuma likumiem jums ir tiesības, tostarp:

  • Piekļuve – Jums ir tiesības pieprasīt savu personisko datu kopijas.
  • Labošana – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs labotu jebkuru informāciju, kuru uzskatāt par neprecīzu vai nepilnīgu.
  • Dzēšana – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs izdzēstu jūsu personīgos datus, noteiktos apstākļos.
  • Apstrādes ierobežošana – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs ierobežojam jūsu personīgo datu apstrādi, noteiktos apstākļos.
  • Iebilst pret apstrādi – Jums ir tiesības iebilst pret jūsu personīgo datu apstrādi, noteiktos apstākļos.
  • Datu pārnesamība – Jums ir tiesības pieprasīt, lai mēs pārsūtītu savāktos datus citai organizācijai vai tieši jums, noteiktos apstākļos.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka šīs tiesības dažos gadījumos var būt ierobežotas ar vietējo likumdošanu.

Bērnu privātums

Mūsu vietne nav paredzēta personām, kas ir jaunākas par 13 gadiem. Mēs neapzināti nevācam personīgi identificējamu informāciju no bērniem, kas jaunāki par 13 gadiem.

Gadījumā, ja atklājam, ka bērns, kas jaunāks par 13 gadiem, ir sniedzis mums personīgo informāciju, mēs nekavējoties izdzēsim šo informāciju no mūsu serveriem.

Privātuma politikas izmaiņas

Laika gaitā mēs varam atjaunināt mūsu privātuma politiku. Jūs par jebkurām izmaiņām tiksiet informēti, ievietojot jauno privātuma politiku šajā lapā. Jums tiek ieteikts periodiski pārskatīt šo privātuma politiku, lai uzzinātu par jebkurām izmaiņām.

Sazinieties ar mums

Ja šī privātuma politika ir rosinājusi kādus jautājumus, lūdzu, sazinieties ar mums caur mūsu Facebook Restorāni Rīgā kontu.