Simo picērijas atsauksme

Picas marokāņu gaumē – Simo picērijas atsauksme

Simo pizzeria ir pašā Rīgas sirdī esoša picērija, kur doties nobaudīt gardas picas marokāņu gaumē. Kopā ar ģimeni kādā piektdienas vakarā devāmies nogaršot viņu picas. Tā kā šo vietu bija ieteikuši draugi, paši uz šejieni gājām pirmo reizi. Sagaidīju lielisku servisu un garšīgas picas.

Šī ir mana Simo picērijas atsauksme. Par to, kā izvērtās vakars un kāds ir mans kopējais rezumē, uzzini vairāk turpmākajā rakstā.

Picērija ar Marokas odziņu

Simo picērija ir viegli atrodama tās lokācijas dēļ. Picērija atrodas Rīgas centrā, Tērbatas ielā 41/43. Tā kā devāmies ar kājām, brīvas parkošanās vietas atrašana automašīnai mums nebija aktuāla. Taču tiem, kas brauc ar auto – kā jau vairums Rīgas centra vietās, arī šeit noparkoties var maksas stāvvietā.

Pirmais iespaids rodas jau apskatot picērijas ārpusi. Kopējais priekšstats veidojas kā par pavisam vienkāršu, taču mājīgu picēriju. Redzams, ka tajā ir arī jauka terase, kas tiek izmantota gada siltākajos mēnešos. 

Atmosfēra

Ieejot iekšā picērijā, mūs uzreiz laipni sagaidīja pats Simo picērijas īpašnieks. Uzruna notika angļu valodā, pieņemot, ka esam ārzemnieki. Jāpiebilst, ka tieši picērijas īpašnieks šai vietai spēja piešķirt patīkamu atmosfēru. Draudzīgā sagaidīšana uzreiz jau sniedza lielisku atmosfēru.

Pirmais iespaids rodas par to, ka picērija ir tukša – īpaši priekš piektdienas vakara. 

Interjers

Picērijas interjers, līdzīgi kā tās ārpuse, ir vienkāršs un mājīgs. Telpā mijās baltā un koka brūnā krāsa. Galdi un krēsli ir veidoti no koka, savukārt sienas ir baltas – viena no tām veidota no mākslīgiem baltiem ķieģeļiem. Balto sienu rotāja dažas vienkāršas un melnbaltas bildes, taču vispārīgi šķiet, ka galvenais uzsvars šeit gan nav uz interjeru. 

Ņemot vērā valstī esošo pandēmijas situāciju, galdiņi bija izvieto atbilstošā attālumā.

Bija pieejamas divas labierīcības. Arī tās ar īpašu interjeru vai dekorācijām nepārsteidza, viss bija vienkārši. Labierīcību priekštelpa, kur bija izlietnes, izskatījās tīra un gaumīga. Vienām labierīcību durvīm gan bija saplīsis rokturis.

Trauki un galda piederumi

Trauki un galda instrumenti bija vienkārši, parasti, tos atnesa vēlāk. Picas tika atnestas uz atbilstošiem traukiem, savukārt sidram un alum nebija tipiskās glāzes. Tas gan īsti netraucēja, vien liecināja par vienkāršo pieeju.

Fona mūzika

Fona mūzika bija labi izvēlēta, tā lieliski papildināja atmosfēru. Nereti tieši fona mūzikai ir liela nozīme restorāna vai kafejnīcas atmosfēras uzturēšanā. Tā kā šoreiz picērija bija pavisam tukša, bez mūzikas tā sajūta noteikti veidotos neomulīga. Tā kā šoreiz mūzika bija tieši laikā – patīkama un mierīga.

Apkalpošana

Par apkalpošanu Simo picērijā nevaram sūdzēties, jo tā bija patiešām jauka un draudzīga. Viesmīlis un īpašnieks vienā personā bija jautrs un atvērts, daudz jokoja un uzturēja omulīgu atmosfēru. Viņš zināja, ka tovakar bija Latvijas Nīderlandes futbola spēle un teica, ka iešot to skatīties. Komunikācija bija ļoti nepiespiesta, kas mums patika.

Pasūtījumu pieņēma ātri, dažu minūšu laikā. Tā kā īpašnieks ēdienkarti veidoja pats, tad, protams, arī izcili to pārzināja, mācēja ieteikt. Ēdienu atnesa ātri, aptuveni 15 minūšu laikā. Dzērienus atnesa jau uzreiz – viss, kā nākas.

Kopumā apkalpošanas attieksme bija laipa un pieklājīga. 

Ēdienkarte

Ēdienkarte veidota uz vienas horizontāli novietotas lapas, viss ir labi pārredzams un uzskatāmi izvietots. Galvenajā piedāvājumā, protams, ir picas, taču pieejamas ir arī Marokāņu uzkodas un salāti. Piedāvājums diezgan specifisks.

Kopā pasūtījām sekojošus ēdienus:

  • HAWAI pica, 9.00 EUR;
  • SERRANO pica, 10.90 EUR;
  • Ūdens, alus un sidrs.

Viss, ko vēlējāmies pasūtīt, bija pieejams. Cenu līmenis, kā jau līdzīgās picērijās, bija vidējs.

Ēdiena kvalitāte 

Nogaršojām divas picas, kas kopumā bija ļoti labas. Patika, ka netika žēlotas sastāvdaļas un picai bija vienlaicīgi tika piešķirtas dažādas garšas. Attēlā redzamajā SERRANO picā bija bagātīga salikts šķiņķis, saulē kaltētie tomāti un pesto. Tas viss kopā veidoja patīkamu garšu, kas mums patika.

Visas sastāvdaļas garšoja labi gan kopā, gan atsevišķi.

Ēdienu noformējums bija atbilstošs picas noformējumam, ko sagaidījām. Atzīstu, ka ēdieniem un dzērieniem bija atbilstoša temperatūra. Picas tieši laikā, tikko izceptas un gatavas baudīšanai. Dzērieni viegli atdzesēti.

Dzērieni

Piedāvātā dzērienu izvēle nebija plaša, taču pieejams bija viss pats nepieciešamākais – karstie dzērieni, sulas, alus, vīns un sidrs. No katra dzēriena izvēle bija aptuvei starp 1-2 veidiem, tā kā pārāk plaša noteikti nav.

Pasūtījām ūdeni, alu un sidru, kuru kvalitāte bija atbilstoša sagaidītajam. Ūdeni atnesa plastmasas pudelē ar mazu glāzi, savukārt alus un sidrs bija ielieti parastās stikla glāzēs. Īpaši alus kausi vai sidram piemērotas glāzes nebija. Mums tas gan nebija pārāk nepieciešami un aktuāli, bet tas tā – salīdzinājumam ar citām vietām, kas par šādām detaļām parūpējas.

Kopvērtējums

Atmosfērai piešķiru 4 zvaigznes, jo viss bija labi. Nebija nekādas īpašas interjera detaļas, kas piešķirtu šai vietai odziņu. Tajā pašā laikā tas mums pašiem netraucēja, viss bija salīdzinoši klusi un mierīgi, omulīgi.

Ēdiena kvalitātei arī piešķiru 4 zvaigznes, jo pasūtītās picas bija patiesi gardas. Ēdiens bija atbilstošs mūsu ekspektācijām. Izteiktais uzvarētājs priekš mums šajā picērijā bez šaubām bija draudzīgais īpašnieks, kas visu pieredzi tikai uzlaboja. Līdz ar to apkalpošanai 5 zvaigznes – bijām priecīgi par tik jauku uzņemšanu.

Kopumā vērtējot, picas bija gardas. Lai arī iekārtojums un atmosfēra bija pavisam vienkāršas, bijām apmierināti un labi paēduši. Ieteiktu šo vietu draugiem, kā arī vēl kādu reizi noteikti aizietu. 

Cerams, ka šī Simo picērijas atsauksme tev bija noderīga!

Esam apkopojuši atsauksmes arī citos restorānos, ieskaties nesenākajos rakstos – Casa Nostra – autentiskā itāļu restorāna atsauksme un Fazenda restorāna Āgenskalnā atsauksme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *