elementari.lv atsauksme

Ēdiena sastāvdaļu piegāde Elementari.lv – atsauksme

Ar vien vairāk arī Latvijā sāk parādīties dažādi ēdienu servisi, kas piegādā ne tikai gatavas maltītes, bet arī sniedz iespēju maltītes pagatavot mums pašiem. Viens no šādiem servisiem, kas piegādā ēdiena sastāvdaļas pēc izvēles, ir Elementari.lv.

Ieguvu iespēju izmēģināt šādu servisu pateicoties FromMe.lv dāvanu kartei, ko man uzdāvināja svētkos. Idejas ieintriģēta, pēc iespējas drīzāk ķēros meklēt un izmantot savu jauniegūto Elementari.lv dāvanu karti.

Šajā rakstā izveidota Elementari.lv atsauksme, pastāstīšu par to, kādus ēdienus izvēlējos un kā man gāja procesā.

Pasūtījuma veikšanas gaita

Elementari.lv mājaslapa ir ļoti labi un ērti pārskatāma – ēdienu pasūtīšana man nesagādāja problēmas nemaz. Ļoti uzskatāmi var atrast sev visvairāk interesējošos ēdienus, apskatīt to cenas un izvēlēties porciju daudzumus. Es visu sūtīju divām personām, tātad katru ēdienu reizināju ar divi – uzreiz reizinās arī cena un viss ir labi pārskatāms.

Ēdienu sastāvdaļu piegādes tiek veiktas Rīgas, Jūrmalas, Dobeles un Jelgavas reģionu robežās.

Elementari.lv piedāvājums visām gaumēm

No šī servisa vari saņemt pamatēdienus, dzērienus un desertus. Esmu veģetāriete, tā kā man svarīgākais bija noskaidrot, vai šeit var pasūtīt veģetārus ēdienus. Pie sevis gan jau nodomāju, ka, ja jau man izmēģināt šo pakalpojumu ir uzdāvinājuši, tad te noteikti ir arī kas veģetārs – par to arī pārliecinājos.

Ēdieni tiek piedāvāti dažādās kategorijās – Zupas, jūras produkti, grilēšanai, bērnu ēdienkarte, deserti, gaļas ēdieni – liellops, putni, cūkgaļa, jērs. Katrā sadaļā ir vairākas izvēles iespējas. Piemēram, zupas piedāvājumā ir sešas, ēdieni ar jūras veltēm arī seši, veģetārie ēdieni ir septiņi, savukārt gaļas ēdieni kopumā ir vairāk kā 10. 

Elementari.lv serviss

Es pasūtīju nogaršot sekojošus ēdienus:

  • Baklažānu “gaļas bumbas” ar tomātu mērci un pasta spaghetti (3.60 EUR x2);
  • Puķkāposti teriyaki glazūrā ar olu nūdelēm un dārzeņiem (4.50 EUR x2);
  • Turku zirņu tikka masala ar olu nūdelēm (3.60 EUR X2);
  • Tumšās šokolādes fondants ar upeņu krēmu un griljāžu (3.20 EUR x2).

Kopā sanāca iztērēt 29,80 EUR, gandrīz precīzi iekļaujoties dāvanu kartes summā, kas bija 30 EUR.

Gatavošanas process un iespaidi

Katrs pasūtītais ēdiens atnāk sapakots savā papīra maisiņā. Tam katram klāt ir pievienota arī skaisti izdrukāta recepte ar glancētu attēlu vienā pusē un recepti otrā. Sūtījuma brīdī var izvēlēties receptes nedrukāt, pasaudzēt dabu un receptes apskatīt elektroniski.

Uz receptēm ir norādīti visi virtuves gadžeti, kas būs nepieciešami – pannas, katli, cepeškrāsns utt. To var apskatīt jau pirms sūtījuma veikšanas, lai pārliecinātos par to, ka mājās jau ir viss nepieciešamais. Arī eļļu cepšanai un sāli, piparus serviss nenodrošina, jo tas viss parasti jau mums katram mājoklī ir.

Pamatēdieni

Elementari.lv serviss ēdiens

Izvēloties veģetāro piedāvājumu, svarīgākais bija domāt par to, lai porciju lielums būtu atbilstošs. Tā kā abi sūtītāji esam diezgan lieli ēdāji, tad bijām jau iepriekš izdomājuši, ka gan jau, ka porcijas būs mazas un labi paēst neizdosies. Cik priekpilna vilšanās tā bija – varu apgalvot, ka porcijas patiešām ir pietiekami lielas, lai kārtīgi (!) pieēstos.

Tā nu sanāca, ka visas 3 maltītes, ko pasūtīju, bija makaroni vai nūdeles. Veģetārais piedāvājums nebija pārāk plašs, taču nebija arī tā, ka gaļas vai citu ēdienu būtu bijis desmitiem daudz. Līdz ar to priecājos, ka iespējas bija. Jāpiebilst, ka, lai arī 3 dienas pēc kārtas ēdām nūdeles un makaronus, to neizjutām vispār. Katrs ēdiens pārsteidza ar savu garšu un nemaz neatgādināja iepriekšējo.

Pagatavošanas process vienmēr bija interesants un nācās gatavot vairākas lietas vienlaicīgi – tas arī izskaidro, kāpēc viena ēdiena pagatavošanai nereti bija nepieciešamas divas pannas un vēl kalts, piemēram. 

Visinteresantākā pieredze bija gatavojot veģetārās ‘‘gaļas bumbas’’ jeb baklažāna bumbas tomātu mērcē. No jau gatavas masas pašiem vajadzēja veidot astoņas baklažānu bumbas, kuras pēc tam cept cepeškrāsnī. Tad tās ļoti rūpīgi vajadzēja iecilāt uzkarsētā tomātu mērcē – šis bija mūsu favorīt ēdiens, ļoti gardi!

Saldais ēdiens

Elementari.lv saldais deserts

Ja gatavot pamatēdienus man pašai ikdienā patīk, tad ar saldajiem vienmēr esmu bijusi vairāk uz ‘’Jūs’’. Tad nu nešaubījos par iespēju pamēģināt pagatavot fondantus – ļoti nopriecājos par to, ka tie atnāca jau sagatavotā masā. Atlika vien ielikt abus fondantus cepeškrāsnī uz norādīto laiku un pēcāk izdekorēt desertu ar līdzi iedotajiem krēmiem un grauzdētajām auzām.

Šis bez šaubām bija vienkāršākais deserts, ko jebkad ir nācies pagatavot. Un nepārprotiet – arī gardākais.

Vienīgais, kas rada nelielu mulsumu deserta gatavošanā, ir neizpratne par to, kā lai skaisti šo mākslas darbu noformē. Attēlos var paskatīties, kā man gāja šajā radošajā izpildījumā. Auzas gan palikušas ārpus kadra. 🙂

Priekšrocības

Elementari.lv receptes

Kopumā noteikti iesaku izmēģināt Elementari.lv ēdiena sastāvdaļu piegādes servisu. 

It īpaši tajās nedēļās, kad darbu ir daudz un brīvu brīžu pavisam maz. Tad tā vietā, lai katru otro vakaru sūtītu neveselīgu ēdienu no tuvākajām picērijām un kebabnīcām, varēs 15 minūšu laikā pagatavot gardu restorāna kvalitātes maltīti.

Lūk, noslēgumā daži priekšrocību apkopojumi, kas man pašai ievērojami pierādījās šī servisa izmantošanā.

Ietaupi laiku

No pieredzes domājot, lielākajai daļai paziņu nepatīk gatavot tāpēc, ka tas aizņem daudz laika. Daži pat saka – kāda var būt vēlēšanās gatavot, ja gatavošana aizņem vairāk laika nekā ēdiena apēšana? Tad nu lūk, Elementari.lv ir parūpējies par to, lai nevienam nebūtu attaisnojuma negatavot pašiem. 

Neviena no izvēlētajām maltītēm neaizņēma ilgāk par 20 minūtēm, lai pagatavotu to pilnībā.

Plāno savas ēdienreizes

Kad ēdieni jau pasūtīti vairākām dienām, tad rodas arī mazāk stresa par to, ko šodien, rīt un parīt ēst vakariņās. Visas sastāvdaļas jau gaida ledusskapī, atliek tikai veltīt pārdesmit minūtes visa kopā salikšanai un pasniegšanai. Tāda veidā izdodas arī izvairīties no ēdienu bojāšanās un veltīgai ēdienu izmešanai.

Iegūsti iedvesmu virtuvē

Domāju, ka ikvienam reizēm trūkst motivācijas virtuvē pagatavot kārtējās vakariņas – šķiet, ka viss jau ir apnicis un simtiem reižu pagatavots. Tad šāds sastāvdaļu piegādes serviss varētu būt tieši laikā. Šo dažu dienu laikā ieguvu patīkamu iedvesmu un pārliecību, ka arī pati varu pagatavot ko patiesi gardu. Nu jau būs arī motivācija meklēt pašai jaunas receptes un papildināt zināšanu klāstu.

Šefpavāru pārbaudītas maltītes

Iemesls, kāpēc Elementari.lv dēvē savus ēdienus par restorāna kvalitātes ir ne tikai tāpēc, ka tie ir ļoti gardi, bet arī tāpēc, ka ikviena recepte ir profesionālu šefpavāru pārbaudīta. Līdz ar to noteikti tikušas arī piemeklētas vislabākās garšas un to kombinācijas.

Palutini sevi un citus

Forši ir arī tas, ka ar šādiem virtuves kulinārijas eksperimentiem izdodas palutināt ne tikai sevi pašu, bet arī līdzcilvēkus. Es sūtīju visu dubultā, lai varam nogaršot maltītes divatā – rezultātā pa dāvanu kartes summu 30 EUR vērtībā varēju pasūtīt 6 maltītes un 2 saldos, respektīvi katram pa vienam saldajam un trīs vakariņu maltītēm.

Cerams, ka tev šī Elementari.lv atsauksme bija interesanta un galvenais noderīga!

Lai iedvesmas pilni un bezgala vienkārši kulinārijas eksperimenti!

Ieskaties arī citos mūsu atsauksmju rakstos, piemēram, Casa Nostra – autentiskā itāļu restorāna atsauksme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *