aok pica

Modernā AOK pica – atsauksme

Pēc kolēģu ieteikuma kādā piektdienas vakarā kopā ar ģimeni pirmo reizi devāmies uz restorānu AOK pica. Pati vieta manī jau sen raisīja interesi, tā kā uzņēmuma veidotais tēls sociālajos medijos ir spilgts un pamanāms. Interesēja arī picu klāsts, tā kā devāmies nogaršot piedāvājumu. Tā arī tapa šī AOK pica atsauksme.

Rakstā varēsi uzzināt vairāk par manu pieredzi – restorānā valdošo atmosfēru, apkalpošanu un, protams, pašu maltīti.

Par restorānu

AOK pica restorāns atrodas Rīgas centrā, Stabu ielā 30. No ārpuses restorāns izskatās labi un eleganti, uzreiz ir redzama arī picas krāsns, kas sniedz labu priekšnojautu par sagaidāmo maltīti.

Restorānu atradām bez problēmām, tas atrodas tieši uz ielas krustojuma. Mums pašiem mašīnas novietošana nebija aktuāla, taču arī īpašu stāvvietu uzreiz nemanījām. 

Kad ienācām restorānā, nekā īpaši mūs neviens nesagaidīja. Te valdīja diezgan vienkārša atmosfēra – uzreiz kā ienāc iekšā, tā arī var meklēt brīvo galdiņu un sēsties. Tā kā bijām veikuši rezervāciju, tomēr vēlējāmies labāku sagaidīšanu, jo nebija īsti skaidrs, kur ir mūsu rezervētais galdiņš.

Atmosfēra

AOK pica atmosfēra

Atmosfēra ir tā, kas padara uzturēšanos restorānā patīkamu. Tieši atmosfēra ir visu svarīgo kritēriju kopsaucējs – restorāna interjers, galdiņa noformējums un arī fonā skanošā mūzika. 

Lūk, nedaudz vairāk par to, kāda kopējā atmosfēra valdīja konkrētajā piektdienas dienā, kad devāmies uz AOK pica restorānu.

Interjers

Pirmais iespaids par interjeru rodas interesants – viss šķiet moderni iekārtots. Tumsnējs dizains, minimālisma stilā izvēlēti galdi un krēsli. Industriāla stila lampas pie griestiem. Kopumā telpa izskatījās moderni iekārtota, taču ne pārāk ērti. Galdiņu izvietojums arī likās nedaudz nepraktisks.

Labierīcības bija pieņemamā līmenī, pavisam vienkāršas, ne ar ko īpaši neizceļas.

Galda piederumi

AOK pica restorānā galda piederumi tika atnesti vēlāk. Tie bija pavisam vienkārša, klasiska stila, melnā krāsā.

Trauki arī ne ar ko īpašu neizcēlās, bet viss bija gaumīgi. Šķīvji bija saskaņoti ar galda piederumiem melnā krāsā, picas atnestas uz apaļiem, stilīgiem koka dēlīšiem.

Fona mūzika

Fona mūzika nereti ir tas, kas spēj atmosfērai piešķirt vai nu patīkamu efektu vai tieši pretēji – patraucēt maltīti. 

Šajā gadījumā kaut kas fonā skanēja, bet īpašu uzmanību tam nepievērsu, varētu būt kāds mūzikas saraksts no aplikācijas Spotify. Jebkurā gadījumā mūzika netraucēja un kopējā atmosfēra bija patīkama.

Apkalpošana restorānā

Viesmīle vienkārši pieņēma pasūtījumu, kas bija laipni un pieklājīgi. Ne ar ko citu neizcēlās – nekādas īpašas sarunas, detaļas vai dienas piedavājumi.

Kopumā sagaidījām nedaudz augstāku apkalpošanas līmeni. Prasījās vairāk uzmanības detaļām. Viesmīle noteikti bija laipna, taču ne viss apmierināja. Piemēram, palūdzām, lai bērnam neliek uz picas asos halapenjo piparus, kas tika piemirsts. 

AOK picas ēdienkarte

AOK pica ēdienkarte

Ēdienkarte bija uzskatāma un saprotama. AOK pica piedāvā visai plašu piedavājumu, jo izvēlēties noteikti bija no kā. Tas iepriecināja, jo katram no ģimenes locekļiem bija savas vēlmes, ko izdevās piepildīt. 

Ēienkartē īpaši rūpīgi bija aprakstīti speciālie piedāvājumi, ko nolēmām arī pasūtīt. Taču tad mums paziņoja, ka tie ir pieejami laikā no 12:00 līdz 17:00, kas gan īsti nebija nekur minēts. Varbūt nepamanījām. Jebkurā gadījumā tad prasītos to faktu vairāk izcelt, paskaidrot. Viss pārējais no ēdienkartes bija pieejams.

Cenu līmeni šai vietai novērtētu nedaudz par augstu. Tā nešķita īsti atbilstoša ne ēdienam, ne arī iekārtojumam.

Ēdiena kvalitāte un garša

ēdiena kvalitāte un garša aok

Kad pasūtījām ēdienus, tos atnesa ātri, bija jāgaida aptuveni 12-15 minūtes. 

Pasūtījām sekojošus ēdienus:

  • Margaritas pica (attēlā augšā kreisajā stūrī) 9 EUR;
  • 4 sieru pica (attēlā apakšējā kreisajā stūrī) 13 EUR;
  • Chorizo pica (attēlā augšējā labajā stūrī) 11 EUR;
  • Buratas salāti.

Ēdiens bija skaisti pasniegts, ar nepacietību vēlējāmies ķerties tam klāt. Ēdiena sastāvdaļas bija atbilstošas gaidītajam. Arī temperatūra bija tieši tāda, kā nepieciešams. 

Visvairāk pārsteidza tieši buratas salāti. Lai arī pēc izskata pavisam vienkārši, tie bija daudz labāki, kā baudīts citās vietās. Tie noteikti bija dienas labākā izvēle, ko arī iesaku pamēģināt citiem. 

Arī picas bija gana gardas. Jāpiebilst, ka no vietām, kas specializējas picu cepšanā, sagaidīju tomēr ko nedaudz vairāk. Īpaši ar augstāku cenu līmeni. 

Dzērieni

aok dzērieni

Katram dzērienam bija sava īpašā glāze, sākot ar alum speciāli paredzētu glāzi līdz pat sulas un limonādes glāžu atšķirībai. Šādas modernas detaļas un rūpība iepriecina.

Pasūtījām arī AOK pica pašu uz vietas gatavotās limonādes, jo uz tām bija likts īpaši liels uzsvars. Garša gan nebija mūsu gaumē. Pagatavotās limonādes neatbilda solītajam, vismaz mūsuprāt.

Kopvērtējums

AOK pica kopvērtējums

No AOK pica restorāna gaidījām daudz, lielākoties tā spilgtā tēla dēļ medijos un citviet. 

Atmosfēru novērtēju ar 4 no 5 zvaigznēm. Fona mūzika netraucēja, dizains patiks, jo tas bija moderns. Varbūt iekārtojums un krēsli nebija tie pavisam ērtākie, kas būtu patīkami. Tad arī kopējā atmosfēra veidotos nedaudz mājīgāka, joprojām saglabājot modernos elementus.

Ēdiena kvalitāti arī novērtēju ar 4 zvaigznēm no 5. Viss, ko pasūtījām, mums garšoja. Novelkam vienu zvaigzni nost par limonādēm, kā arī par augstajām cenām. Par tām varētu domāt, ka jāgaida kas īpašāks – kas tāds, kas liktu šo vietu nolikt par prioritāti citām picērijām.

Apkalpošana bija laipna, kas, protams, vienmēr ir patīkami, taču to uzskatām par normu. Aizmiršana par konkrētā pasūtījuma specifiku nebija patīkama, tāpat arī īpašo piedāvājumu neskaidrība. Tas vairāk attiecas uz restorānu, nevis viesmīli. Taču joprojām kopējā sajūtu par apkalpošanu atstāja tā, it kā kaut kas trūktu. Liekam 3 zvaigznes.

Kopējais novērtējums AOK pica restorānam ir 3 zvaigznes. Vēl ir kur pilnveidoties katrā jomā, lai arī bija arī daudzas lietas, kas mums patika. 

Vai esi bijis AOK pica restorānā? Kāda bija tava pieredze?

Esam izveidojuši arī daudzas citas atsauksmes, piemēram, Itāļu restorāna Italissimo atsauksme un Picas marokāņu gaumē – Simo picērijas atsauksme.

One Reply to “Modernā AOK pica – atsauksme”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *