Italissimo atsauksme

Itāļu restorāna Italissimo atsauksme

Šogad savā dzimšanas dienā nolēmu palutināt sevi ar pusdienām restorānā Italissimo. Tā kā diena man bija izvērtusies diezgan aizņemta, tad devos mazās svētku pusdienās viena pati, veltot laiku sev un gardai maltītei. Tāpēc šajā rakstā varēsi izlasīt par to, kāda izvērtās mana apmeklētā restorāna Italissimo atsauksme.

Šajā restorānā jau biju bijusi iepriekš ar draugiem, kas šo vietu arī ieteica. Patīkamu atmiņu iespaidā nolēmu apmeklēt Italissimo restorānu vēlreiz – šoreiz dienas pirmajā pusē.

Gaumīgs itāļu restorāns Art Nouveau ēkā

Uz restorānu devos ar kājām, jo tas atrodas pavisam netālu no manas dzīvesvietas. Taču var droši braukt arī au auto, piebraukšana ir ērta – tuvu klāt. Auto var novietot maksas stāvvietā. Restorāns Italissimo atrodas Rīgas centrā, Baznīcas ielā 27/29

No ārpuses restorāna ēka izskatās gaumīga un eleganta. Tā ir manāmi būvēta Art Nouveau stilā, kas piešķir īpaši patīkamu atmosfēru. Pirmais iespaids noteikti rodas visai labs un grezns. 

Mani sagaidīja ļoti lapni un draudzīgi. Personāls bija ļoti pretim nākošs arī tad, ja ierados bez iepriekšējas galdiņa rezervācijas. Tā kā bija darba dienas pirmā puse, pieņēmu, ka būs visai daudz brīvas vietas. Kopumā komunikācija bija patīkama, attieksme – laipna.

Restorānā Italissimo valdošā atmosfēra

Atmosfēra ir tā, kas padara uzturēšanos restorānā patīkamu. Tieši atmosfēra ir visu svarīgo kritēriju kopsaucējs – restorāna interjers, galdiņa noformējums un arī fonā skanošā mūzika. 

Restorānā Italissimo ir plašas telpas, starp galdiņiem ir pietiekams attālums, nodrošinot pandēmijas drošības notiekumus. Pirmais iespaids par atmosfēru veidojas elegants, itālisks.

Interjers

Domājot par to, kāda būs mana restorāna Italissimo atsauksme, uzeiz nodomāju, ka interjers tajā spēlēs lielu lomu vispozitīvākajā virzienā. Mani sagaidīja skaistas un elegantas telpas, interjera iekārtojumu varētu dēvēt kā klasisku. Uz vienas no sienām esošie ziedi, kā arī maigie telpas toņi piešķir restorāna atmosfērai zināmu romantismu.

Galvenajā telpā galdiņus papildina arī blakus esošais bārs. Pagrabstāvā ir vēl viena garderobe, ir pieejama arī cigāru telpa. Šajā restorānā ir īpaši padomāts par ģimenēm ar maziem bērniem. Ir pieejama plaša bērnu rotaļu telpa, kurā ir ar bumbu baseins. 

Arī labierīcības ir vislabākajā kārtībā, kā jau smalkam restorānam pienākas. Pieejami roku dvielīši, viss ir tīrs un patīkams.

Italissimo atsauksme interjers

Trauki un galda piederumi

Kad ierados, uz galdiņa nija uzklāts jau pamata komplekts. Galda piederumi atstāja labu pirmo iespaidu. Trauki bija gaumīgi – skaisti šķīvji, saskanīgi ar zivju ēdieniem. Galdauti ir patīkami maigos toņos, kas izceļ restorāna krāsainos ēdienus, mākslas darbus.

Fona mūzika

Dzīvā mūzika manā apmeklēšanas mirklī nebija, taču fonā skanēja labi izvēlēta mūzika. Tā lieliski papildināja atmosfēru – netraucēja.

Apkalpošana restorānā

Par apkalpošanu radās labs piemērs jau tad, kad mani laipni sagaidīja pie ieejas. Manu pasūtījumu pieņēma ļoti ātri, aptuveni 3 minūšu laikā. Viesmīle izstāstīja, kas ir pieejams, kā arī dalījās ar saviem un šefpavāra ieteikumiem. Tas atviegloja pasūtījuma izvēli. 

Viesmīle lieliski pārzināja ēdiekarti. Paziņoja, ka ir iespēja pasūtīt īpašu mājas limonādi, ārpus dzērienu piedāvājuma. Pie pastām piedāvā pievienot trifeles. Restorāna ir arī pašaiem savs someljērs.

Pasūtītos ēdienus man atnesa visai ātri, brīdināju viesmīli iepriekš, ka man nav daudz laika. Apkalpošana bija izcila, ēdieniem klāt tika piedāvāta papildus maize, eļļa un balzamiko. Starp ēdieniem tika atnests arī šefpavāra kompliments.

Kopumā attieksme bija laipna un patīkama.

Italissimo ēdienkarte

Italissimo atsauksme ēdienkarte

Restorāna Italissimo ēdienkart ir uzskatāma un saprotama. Tā ļoti labi reprezentē restorānu – ir pieejams plašs piedāvājums no kā izvēlēties. Izvēle gan nav arī par plašu, tāpēc izvēlēties ir diezgan vienkārši. It īpaši jau tāpēc, ka viesmīļi prot ieteikt labāko.

Cenu līmenis ir vidējs. Salīdzinot ar citu līdzīgu restorānu piedāvājumiem, apkalpošanu un cenu līmeni, kā arī Italissimo porciju lielumu, es teiktu, ka cenas ir demokrātiskas. 

Es pasūtīju sekojošus ēdienus:

  • Dzeltenspuras tunča karpačo, 12.85 EUR;
  • Astoņkājis, 18.85 EUR;
  • Rukola ar avokado, grilētu cukini, silīcijas tomātiem un olīvām, 4.85 EUR;
  • Pompero bezalkoholiskā mājas limonāde.

Ēdiena kvalitāte

ēdiena kvalitāte atsauksme italissimo

Ēdiena kvalitāte bija burvīga, viss garšoja svaigi un kopumā lieliski. Astoņkājim bija lieliska konsistence, savukārt karpačo bija izteikti svaigs – kūst uz mēles. Garšu, ēdiena noformējumu un kvalitāti vērtēju tieši pieciniekā no piecu zvaigžņu sistēmas.

Bija arī šefpavāra kompliments, kas priecēja. Pēc attēliem var redzēt, ka porciju lielums tiešām ir ievērojams. It īpaši tad, ja tiek pasūtīta uzkoda un pamatēdiens ar piedevu, kā tas bija manā gadījumā. Noformējums liek katram ēdienam izskatīties kā mākslas darbam. Priecīgas acis – priecīgs vēders!

Dzērieni

Italissimo atsauksme dzērieni

Dzērienu piedāvājums Italissimo restorānā ir ļoti plašs. Ir pieejamas gan bezalkohokiskas mājas garšaugu limonādes, gan arī izcili kokteiļi, kurus var pielāgot atbilstoši vēlmēm. Pietiekams vīnu klāsts, kā arī jau iepriekš minētais someljērs.

Mana pasūtītā limonāde garšoja lieliski. Arī limonādes noformējums lika par sevi manīt, vispozitīvākajā nozīmē.

Kopvērtējums

italissimo atsauksme

Kopērtējumā Italissimo atsauksme izvērtās ļoti pozitīva, jo tika apstiprinātas visas manas gaidas. Atmosfēru, ko veidoja restorānā valdošā rosība un interjers, nopelnīja 5 zvaigznes bez jebkādām šaubām. Ēdiena kvalitāte vērojama jau no attēliem vien, par garšu varu tikai apstiprināt, ka viss bija kā nākas – augstākajā izpildījumā.

Arī apkalpošana atstāja lielisku iespaidu, kas mudina uz šo restorānu nāk vēl un vēl. Galu galā nu jau te esmu otro reizi – esmu atradusi pārbaudītu vērtību, ko nu jau varu ieteikt arī citiem. 

Restorāns ir piemērots gan biznesa tikšanās reizēm, gan arī romantiskiem randiņiem un ģimenēm ar bērniem, kas īpaši priecē. 

Noteikti došos uz šo restorānu vēl un iesaku vismaz vienu reizi aiziet ikvienam itāļu virtuves cienītājam!

Lai tava pieredze izdodas vēl labāka par manējo!

Šajā blogā atradīsi arī citus atsauksmju rakstus, piemēram, COD japāņu restorāns: atsauksme vai Austeru baudīšana restorānā Buržujs.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *