apģērbi ar ēdiena tematiku

Interesanti aksesuāri un apģērbi ar ēdiena tematiku

Mēs, Restorāni Rīgā komanda, esam pārliecināti par to, ka labu ēdienu var baudīt ne tikai restorānos, bet arī citos dzīves mirkļos un veidos. Piemēram, interesanti apģērbi ar ēdiena tematiku ir viens no veidiem, kā savu mīlestību pret ēdienu parādīt arī citiem.

Izvēloties stilīgu apģērbu un aksesuārus, ir tik liels piedāvājums, ka izvēlēties ne vienmēr ir pavisam vienkārši. Esam nolēmuši, ka mūsu mīlestības valoda ir gards ēdiens, tāpēc vēlamies atrast arī stilīgus veidus, kā to parādīt ikdienā. Kāpēc gan lai tas nebūtu uz apģērba?

Šajā rakstā apkopoti dažādi aksesuāri un apģērbi ar ēdiena tematiku – gan no pašmāju ražotājiem, gan arī no plašās pasaules ārpus Latvijas.

T-krekli no pašmāju pavāres Zanes zīmola Našķoties

našķoties apģērbi

Našķoties ir pašmāju zīmols, ko radījusi Zane Grēviņa. Nu jau ir iznākušas veselas divas pavārgrāmatas tiem, kam ikdienā patīk našķoties un gatavot dažādus vienkāršus, bet gardus ēdienus. Turpinot ceļu tālāk, Zane ir izveidojusi arī unisex t-kreklus un citus aksesuārus ar smieklīgiem un stilīgiem ēdienu tekstiem un dizainiem savā tiešsaistes bodītē.

Tie ir augstas kvalitātes t-krekli, kas piemēroti ikvienam, kura mīlestības valoda ir maize, pīrāgi, kūciņas un kliņģeri, kā saka pati Zane. Šie apģērbi ir forši, pozitīvi un piemēroti dažām gaumēm. Pavāres bodītē atradīsi arī auduma somas.

Augļu gredzeni no Etsy

augļu gredzeni etsy

Etsy ir lieliska vieta, kur atrast visdažādākās tematikas apģērbus un it īpaši aksesuārus. Tā ir platforma, kur visērtāk var atrast mazo ražotāju veikumus. Ja esi oriģinālu un unikālu aksesuāru meklējumos, tad šī ir īstā vieta, kur tos atrast. Piemēram, šie augļu gredzeni ir viens no piemēriem, kas mums iepatikās vislabāk.

Šo gredzenu augļi ir radīti no polimēra māla. Tas ir roku darbs, katram gredzenam tiek veltīta īpaša rūpība. Tirgotājs apgalvo, ka gredzeni ir ūdens izturīgi un veidoti ar sudraba pārklājumu. Šī varētu būt arī jauka dāvana kādam augļu cienītājam svētkos.

Anda Rada – stilīgi koka auskari

anda rada auskarus

Anda Rada ir pašmāju zīmols, kura piedāvājumā ir dizaineres Andas pašas radītās lietas, to starp, apģērbi, rotas, dažādi dekori un koka izstrādājumi. Viņas produktus atradām arī interneta veikalā DabaDaba.lv. Šie skaistie auskariņi ir lielisks veids, kā ikdienai piešķirt košumu un vasarīgas krāsas.

Auskari ar citroniem un auskari ar mellenēm ir radīti no koka. Dabas interneta veikala piedāvājumā ir vēl dažādi citi dizaini. Piemēram, tāpat atradīsi arī auskarus ar ziediem un mandalām. Pieturoties pie ēdiena tematikas, citroni un mellenes ir īstā izvēle veselīgu gardumu piekritējiem.

Plaša izvēle no dizaineres Vairas Vīksnes

vaira vīksne krekli

Vaira Vīksne ir vēl viena pašmāju dizainere, kas rada stilīgus kokvilnas t-kreklus un džemperus ar pašas radītiem dizianiem. Attēlā ir redzami vien daži piemēri, ko spējām sameklēt ar ēdiena tematiku. Viņas bodītē ir iespējams atrast vairākus desmitus ar dažādiem dizainiem, veicinot arī mazo ražotāju atbalstu kā tas redzams uz kebabnīcas dizaina krekla.

Ir redzams, ka Vairas ievirze savos dizainos ir ne tikai vienkārši uz ēdienu balstīta, bet vairāk uz bērnības garšām. Mums katram iebiezinātais piens vai cukurgailītis asociējas ar bērnības laikiem, kad tieši šie bija vislielākie gardumi. 

Zee Socks zeķes ar krāsainiem augļu un saldumu dizainiem

zee socks zeķes ar ēdienu

Zee Socks ir pašmāju zīmols, kas rada stilīgākās zeķes visā galaktikā. Viņu piedāvājumā ir desmitiem dažādu dizainu dažādās kategorijās. Zīmola stāsts aizsākās ar zeķēm, kas papildinātas ar kosmosa dizainiem, raķetēm, citplanētiešiem un planētām. Taču nu jau piedāvājums ir izaudzis arī mums mīļai tēmai – ēdieniem.

Zeķes ir viens no tiem aksesuāriem, kas var būt gan pavisam vienkāršs un nemanāms, gan arī košs un interesants. Mēs, izvēloties savas zeķes, noteikti vairāk tēmējam uz ko pamanāmu un oriģinālu. Lūk, ar vien neliela daļa no tā, kādas zeķes ir iespējams iegādāties pie Zee Socks. Ne tikai ar picām un popkornu, bet arī ar augļiem, dārzeņiem un saldumiem.

Kūkas vienmēr VAIG priekšauts

apģērbi ar ēdiena tematiku

Katram īstenam pavāram ir nepieciešams savs priekšauts. Tas patiesi noder brīžos, kad jau kārtējo reizi metamies iekšā kulinārijas piedzīvojumos virtuvē. Ja arī tu piekrīti un esi sava priekšauta meklējumos, tad esam tev atraduši vienu no pasmāju zīmola VAIG. 

Zīmols radies ar klasisko joku, kad kāda veikala pārdevēja klientam jautāja – maisiņš vaig? Tad nu ņemot vērā šo atgadījumu, zīmola radītājas Rūta un Elīze nolēma izveidot ilgtspējīgus maisiņus jeb auduma somas. Tam sekoja arī dažādi apģērbi un nujau kolekcijā ir arī šis priekšauts, kas apgalvo, ka kūkas vienmēr vajag. Piekrītam!

Just dill with it no Kristas Miltiņas

apģērbi ar ēdiena tematiku

Kas mēs latvieši būtu bez dillēm? Tas ir viens no visplašāk izmantotajiem garšaugiem, kas nu jau ir pārtapis par daļu no mūsu kultūras. Krista Miltiņa to labi apzinājās, izveidojot smieklīgu un stilīgu kolekciju ar diļļu simboliku. Džemperi ‘’Just dill with it’’ ir pieejami dažādās krāsās un šos attēlā redzamos atradām m50.lv dizaina veikalā

Arī šie džemperi, kā jau lielākoties viss mūsdienās, ir unisex. Tātad piemēroti ikvienam diļļu cienītājam ikvienā vecumā un dzimumā. Pati Krista Miltiņa saka sekojošo – ‘’Kā latvieši saka: Ej Dillēs! Un mēs ejam, jo patīk un ir forši’’. Mēs nevaram nepiekrist! 🙂 

Izšūts rāmena džemperis

rāmena džemperis etsy

Rāmena cienītājiem patiks šis džemperis no Etsy tirgotāja. Tiem, kas varbūt nezina, rāmens ir viens no populārākajiem japāņu ēdieniem. Tas ir buljons ar nūdelēm, kam nereti tiek pievienotas arī vārītas olas, gaļa un dažādi dārzeņi. Šis ēdiens jau labu laiku ir populāra izvēle arī tepat pie mums Latvijā. Līdz ar to rāmena cienītājiem šīs apģērbs varētu būt aktuāls.

Mums patīk pievērst uzmanību mazām detaļām, tāpēc īpaši priecē fakts, ka šis rāmena dizains uz džempera ir izšūts. Pats džemperis ir pavisam neuzkrītošs, līdz ar to arī labi iederas ikdienas valkāšanā. 

Stilīgi telefona vāciņi ar augļu dizainiem

telefona vāciņi ēdiens

Tā kā telefons mums visiem līdzi nu jau ir absolūti vienmēr, tad arī vāciņa izvēle var būt stilīgs tēla papildinājums. Ja jau meklējam ēdiena tematiku šodien it visā, tad arī telefonu vāciņi ar košiem ēdienu dizainiem ir tieši laikā. Piemēram, šie augļu vāciņi ir ļoti vasarīgi un krāsaini. Tie uzreiz vieš patīkamu noskaņu.

Tiem, kas izvēlas savu apģērbu papildināt ar košiem krāsu akcentiem, šie telefona vāciņi varētu patikt. Izvēlē ir gan attēlā redzamie, gan arī citi augļu dizaini, ko nespējām pievienot. Tā kā izvēlies sev patīkamāko un piešķir savai ikdienai tropisku noskaņu!

Šokolāde – puzle

imperfect puzle šokolāde

Grāmatžurnāla Imperfect veikalā vienmēr ir iespējams atrast foršas un oriģinālas dāvanas gan sev pašam, gan arī saviem mīļajiem. Tiem, kas ienākuši šajā rakstā, noteikti ēdiens ir viena no galvenajām mīlestības valodām, kā mēs mēdzam jokot. Lai arī šis nav ne apģērbs, ne īsti arī aksesuārs, vēlējāmies tomēr šo šokolādes puzli pievienot sarakstam.

Ja tā labi padomā, tad šāda puzle var kalpot par stilīgu mājokļa aksesuāru un interjera papildinātāju. Protams, ka tā ir pavisam ātri un vienkārši saliekama. Tāpēc tās mērķis ir vairāk priecēt acis un nodarbināt rokas mirkļos, kad nedaudz ir jāuzgaida. Un kāpēc gan ne ar gardu šokolādi prātā?

Šie ir visi aksesuāri un apģērbi ar ēdiena tematiku, ko šobrīd atradām. 

Ceram, ka tev patika šāds izklaidējoša satura raksts, ko ik pa laikam vēlamies ievietot savā blogā!

Kamēr šādus rakstus vēl veidojam, ieskaties mūsu veikumā līdz šim. Apskati kādu no mūsu restorānu atsauksmēm Modernā AOK pica – atsauksme vai rakstu par ģērbšanās etiķeti – Ģērbšanās etiķete – ko vilkt ejot uz restorānu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *