Buržujs atsauksme

Austeru restorāna Buržujs atsauksme

Piektdienas vakarā kopā ar sievu devāmies uz restorānu Buržujs. Izmantojām šo restorānu kā mūsu randiņa vietu, kur kopīgi pasēdēt, pagaršot gardus ēdienus un vienkārši labi pavadīt laiku. Biju šo vietu ievērojis jau iepriekš, tāpēc vēlējos apmeklēt. Tā arī tapa restorāna Buržujs atsauksme.

Šajā rakstā lasi vairāk par mūsu pieredzi Buršujs restorānā – interjeru, apkalpošanu un arī ēdienkarti kopumā.

Pirmais iespaids – skaisti, plaši logi un draudzīga uzņemšana

Restorānu Buržujs atrast ir pavisam vienkārši, jo tas atrodas Berga bazārā – Dzirnavu ielā 84. Stāvvietas sameklēšana mums nebija aktuāla, taču mašīnu var novietot gan uz Dzirnavu, gan Elizabetes ielas – par maksu.

No ārpuses restorāns izskatās skaisti. Skatam uzreiz paveras plaši, lieli logi. Kopumā novērtētu restorānu kā labi pamanāmu jau no ārpuses. 

Sagaidīšana bija ļoti draudzīga. Mums ieejot, uzreiz tika paņemtas virsdrēbes. Uzreiz pēc tam mūs pavadīja līdz galdiņam.

Atmosfēra

Restorānā valdošo atmosfēru lielā mērā veido interjers, galda piederumi, kā arī fona mūzika. Tam visam centos pievērst īpašu uzmanību.

Interjers

Pirmā lieta, ko pamanām ieejot restorānā, ir tā interjers. Uzreiz, kad tikām pavadīti pie galdiņiem, ievērojām, ka pats interjers ne ar ko īpaši neizcēlās. Iekārtojums krēmīgās, gaišās krāsās. Grīda no flīzēm, uz sienām minimālisma stila māksla.

Liekas, ka interjers ir lieta pie kā šim restorānam būtu nedaudz vairāk jāpiestrādā. Krēsli bija diezgan neērti, arī galdiņi pavisam vienkārši. Bijām dzirdējuši par šo vietu kā romantikas pilnu, kur varētu doties randiņā. Interjers par to pārāk neliecināja. Pamanījām, ka sienas vietām bija noplūdušas un krāsa nolipusi. 

Galdiņu izvietojums gan bija labs, atbilstoši pandēmijas striktajiem noteikumiem. Labierīcības sakoptas un tīras. 

Kopumā vērtējot, interjers bija apmierinošs. Pirms ēdiena pasniegšanas restorāns nelikās kā kaut kas  īpašs.

Buržujs atsauksme interjers

Klasiski galda piederumi

Kad ieradāmies pie galdiņa, bija jau uzklāts pamata galda piederumu komplekts. Trauki bija klasiski, kopumā atstājot iespaidu par augstu līmeni.

Fona mūzika

Nereti tieši fona mūzika ir tā, kas vislabāk veido vietas atmosfēru. Ir labi, ja tā pavada restorānā notiekošo, taču arī netraucē. 

Šajā gadījumā īsti nemanījām, vai mūzika bija. Vairāk teiktu, ka tā nedaudz pietrūka. 

Draudzīga apkalpošana

Restorāna Buržujs atsauksme tiek veidota lielā mērā balstoties arī uz apkalpošanu. No restorāniem sagaidām ne tikai labu ēdienu un atmosfēru, bet arī profesionālu un draudzīgu apkalpošanu. Viesmīle lieliski izstāstīja, kas ir pieejams, kā arī dalījās ar saviem un šefpavāra ieteikumiem.

Tā kā paši neesam regulāri austeru ēdāji, īsti nezinājām, ko labāk izvēlēties. Viesmīle bija laipna un patīkami, sīki un smalki visu mums pastāstīja. Tas arī ļāva veikt pareizo sūtīja izvēli.

Uzskatāma ēdienkarte

Buržujs atsauksme ēdienkarte

Restorānā Buržujs ēdienkarte ir uzskatāma un saprotama, viss labi pārskatāms. Ēdienkartē ir plašs piedāvājums no kā izvēlēties. Viss, ko vēlējāmies, bija pieejams.

Cenu līmeni vērtējam kā augstu. Tā kā šis ir austeru restorāns, tad to arī sagaidījām un cenas vērtējam par restorānam atbilstošām. 

Ja atgriežamies pie iepriekšējās interjera kategorijas, tad tas bija tāds vienīgais restorāna trūkums, ko tik tālu pamanījām. Es pat teiktu – ja uzlabotu interjeru, cenas mierīgi varētu būt vēl augstākas. Tas tikai uzlabotu klientu pieredzi.

Gards un glīti noformēts ēdiens

Buržujs atsauksme

Pasūtījām austeres, ko baudīt kopā, kā arī atsevišķi vēl pasūtījām astoņkāji un mīdijas. Ilgi nebija jāgaida, aptuveni 10 minūtes. Tā kā apkalpošana šajā ziņā arī patika.

Ēdiena noformējums bija skaists – krāsains un patīkams. Īpaši skaisti bija pasniegtas austeres, ko var novērot nākošajā fotoattēlā. Tām klāt bija pievienotas zīmītes, paskaidrojot vairāk par katru austeru veidu. Klāt restorāna pašmāju gatavotās mērcītes. Uzreiz skaidrs, ka austeres te ir godā – pēc augstākās kvalitātes kritērijiem. 

buržujs austeres

Ēdienu temperatūra arī bija izcila – austeres aukstas, viss pārējais patīkami silts. Ēdiena sastāvdaļas kvalitatīvas un svaigas. Viss likās patiešām izcili.

Dzērienu karte bija pietiekoši plaša, lai katrs atrastu sev vēlamo dzērienu. Dzērām vīnu, vīnu karte bija plaša un pārskatāma. Vīns bia atdzesēts un visā visumā ļoti labi saskanēja ar izvēlētajiem ēdieniem. 

Kopvērtējums

Buržujs atsauksme

Restorāna Buržujs atsauksme no mums kopumā ir ļoti pozitīva – bijām sajūsmā par gardo maltīti, ar ko restorāns mūs priecēja.

Lielākā restorāna vērtība noteikti bija ēdiens un draudzīgā apkalpošana. Tas viss mūsos atstāja ļoti patīkamu iespaidu, lai arī interjers varēja būt nedaudz augstākā kvalitātē. Neskaitot to, sniedzu šim restorānam augstu novērtējumu – 5 zvaigznes.

Noteikti nāksim šeit vēl un ieteiksim arī citiem. Lieliska randiņa vieta divatā!

Ieskaties arī citos mūsu rakstos par atsauksmēm augstas kvalitātes restorānos, piemēram, Itāļu restorāna Italissimo atsauksme vai COD japāņu restorāns: atsauksme.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *