ēdiena piegāde

Ēdiena piegādes iespējas Rīgā

Ēdiena piegāde ir ērts veids, kā baudīt gardu maltīti arī tad, ja nav laiks ilgāku brīdi uzkavēties restorānā vai gatavot pilnvērtīgu maltīti mājās pašam. Rīgā ēdiena piegādes iespējas ir plašas – gandrīz katra kafejnīca piedāvā ēdiena piegādes vai saņemšanas uz vietas iespējas. Restorānu vidū gan tas manāms retāk, tāpēc nolēmām noskaidrot, kuri restorāni šādu opciju piedāvā.

Lai atvieglotu meklēšanas procesu, šajā rakstā apkoposim ēdiena piegādes iespējas gan ikdienai, gan svētku maltītēm – sākot no tiešsaistes aplikācijām līdz pat izsmalcinātiem restorāniem.

Katrā sadaļā salīdzinātas dažādas ēdiena piegādes specifikas, kas vislabāk raksturīgas konkrētajai kafejnīcai vai restorānam – pēc laika, piegādes ātruma vai izmaksām.

Raksta saturs:

Ēdiena piegāde no tiešsaistes aplikācijām

Vispopulārākais ēdiena piegādes veids ir ar tiešsaistes aplikāciju palīdzību. Tas ir ātri, ērti un vienkārši. Lielākie ēdiena piegādātāji, kas minēti zemāk sarakstā, piedāvā plašas izvēles iespējas, apvienojot desmitiem un simtiem visdažādāko restorānu un kafejnīcu. 

 • Wolt – ēdiena piegādes no populārākajiem restorāniem un kafejnīcām Rīgā. Tiek piedāvāti arī pārtikas produktu piegādes pakalpojumi.Wolt aplikācijā maltīti iespējams atlasīt pēc vēlamā ēdiena, cenas, tuvumā pieejamākās vietas u.c. Pieejams gan aplikācijā, gan mājas lapas veidā. 
 • Bolt Food – ātra un izdevīga ēdienu piegāde no iecienītākajiem Rīgas restorāniem un kafejnīcām. Lietotne piedāvā tuvākos restorānus, ņemot vērā klienta atrašanās vietu. Bolt Food pieejams tikai Bolt aplikācijā. 

Restorāni, kas nodrošina maltīšu piegādi

No daudziem restorāniem, kā, piemēram, Bon Vivant, Tex-Mex Republic, Porotfino u.c. maltīti iespējams pasūtīt līdz pat mājām ar Wolt vai Bolt starpniecību. Tomēr pagaidām ir vien daži restorāni, kas bez starpnieku palīdzības piedāvā ēdiena piegādes iespējas. 

Balstoties uz restorāna atrašanās vietu, tiek noteikts piegādes laiks un cena. Pārsvarā visu restorānu gaidīšanas laiks ir universāls – aptuveni 1-1,5 stunda. 

 • Grils-Bārs-Restorāns Ikos Olivia – vidusjūras virtuves ēdieni, kuru piegādes cenas ir zemākas, nekā baudot maltīti restorānā uz vietas. Piegāde 5km rādiusā no restorāna atrašanās vietas Rīgas centrā ir bez maksas. Piegādes laiki ir no 12:00 līdz 23:00. 
 • Restorāns Da Sergio – katru dienu no 11:00 līdz 20:00 iespējams līdz mājām pasūtīt gardus itāļu virtuves meistardarbus no šefpavāriem, kas regulāri piedalās Itālijas Nacionālās Piacolu un Restoratoru Associācijas rīkotajos konkursos.
 • Gaismas pils restorāns Klīversala – piegādes iespējas sācis piedāvāt valstij uzsākoties ārkārtas stāvoklim. Restorāna piedāvājumā esošos tradicionālos latviešu ēdienus jaunā un mūsdienīgā izpildījumā iespējams nogaršot arī mājās. Piegādes tiek nodrošinātas 4km rādiusā ap restorāna lokāciju, no 11:00 līdz 14:00. 
 • Gan Bei restorāni – gardi ēdieni Āzijas virtuves gaumē, plaša suši, kā arī gaļas un veģetāro ēdienu izvēle. Piegāde aktuāla katru dienu laikā no 10:00 līdz 20:30. 
 • Pilsētas restorāni Tokyo-City – plaša suši, jūras velšu un picu izvēle ikvienai gaumei. Piegādes, kā arī maltīšu līdzņemšanas iespējas tiek nodrošinātas katru dienu no 10:00 līdz 21:30.
 • Restorāni Vairāk saules – Eiropas virtuves ēdienkarte ar Āzijas akcentiem. Piedāvājums ir plašs, sākot ar picām, suši un WOK līdz pat Tiroles ēdieniem, kas ir raksturīgi noteiktam Austrijas reģionam. Piegādes laiki ir no 11:00 līdz 21:00.

Restorāni, kas nodrošina ēdiena līdzņemšanu

Ne visi restorāni piedāvā ēdiena piegādes opcijas, taču daži no tiem sniedz ēdienu līdzņemšanā. Atliek tikai laicīgi pasūtīt kāroto maltīti un pašam ierasties tai pakaļ noteiktajā laikā. Šis ir ērts veids, kā baudīt restorāna cienīgu maltīti arī mājās.

Restorānu piedāvātais līdzņemšanas ēdiens un komplekti tiek salīdzināti ar cenu palīdzību. Vērts piebilst, ka katrs restorāns piedāvā savu unikālo maltīti vai ēdienu komplektu, tāpēc cenu atšķirību vislabāk izdosies izprast, pašam izpētot restorānu piedāvājumus.

 • Restorāns Annas dārzs –  līdzņemšanā iespējams pasūtīt branču 50 EUR vērtībā, gardēžu komplektu 2 personām 25 EUR vērtībā, saldumu izlasi 30 EUR vērtībā, kā arī pašceptas kūkas un speķa maizi.
 • Restorāns HERCOGS ĶĪPSALA – piedāvā 2 bagātīgu ēdienu līdzņemšanas iespējas: Hercoga brīvdienu kaste 90 EUR vērtībā un Ģimenes brančs līdzņemšanai 40 EUR vērtībā. Abi piedāvājumi paredzēti laiskai un gardai atpūtai ģimenei 4 cilvēku skaitā. 
 • Restorāns Baltvilla – piedāvā līdzņemšanā paņemt īpaši sagatavotus piknika grozus 3 variācijās: ‘‘Baltvilla’’, ‘‘Baltezers’’ un ‘‘Veģetārais’’. Šajos piknika grozos ir produktu sortiments, kurā ietilpst dažādi ēdieni, dzērieni un saldumi arī ilglaicīgai uzglabāšanai. Pasūtījumiem sākot no 30.00 EUR, 15 kilometru rādiusā no viesnīcas “Baltvilla”, piegāde ir bez maksas.
 • Restorāns B-bārs – sniedz iespēju līdzņemšanā paņemt gardus, jau uzjauktus kokteiļus, kā arī pārdomātas maltītes. Iespējams pasūtīt līdzņemšanā arī biznesa pusdienas ar zupu, pamatēdienu un desertu.

Ikdienas ēdiena piegāde

Bieži vien, kad izvēlamies pasūtīt ēdienu uz mājām, uzreiz rēķināmies ar to, ka tā nebūs veselīgākā izvēle. Lieki piebilst, ka tā nebūt nav vienīgā izvēle. Ir vairāki ēdiena piegādes servisi, kas piegādā veselīgas, gardas un sabalansētas maltītes dažādiem dzīvesveidiem.

Izvēloties sabalansēta ēdiena piegādi, to visbiežāk iespējams pasūtīt vairākām maltītēm un dienām uzreiz. To iespējams izvēlēties pēc kaloriju skaita un ēšanas paradumiem – veselīga maltīte svara samazināšanai, maltīte sportistam, maltīte veģetāriešiem utt.

 • Healthy box – maltītes, kuras izstrādātas pēc uztura speciālista norādījumiem sadarbībā ar šefpavāru, lai ēdiens būtu ne tikai veselīgs un sabalansēts, bet arī garšīgs. 3 iespējas – maltīte svara zaudēšanai, veselīga svara uzturēšanai un sportistiem. Iespējams atzīmēt arī veģetāriešu vai vegānu opcijas. Piegādes 3 dienām, darba nedēļai, visai nedēļai vai mēnesim.
 • Food Factory – pareiza un veselīga ēdiena apstrāde, sagatavošana un piegāde, kura nodrošinās iespēju ēst sabalansēti, veselīgi, svaigi un pareizi porcijās sadalītu maltīti.Piedāvājumā komplekti svara samazināšanai 1000kcal; komplekti svara samazināšanai 1500-1700kcal; komplekti ikdienai 700-800kcal; komplekti ikdienai 1900-2100kcal un komplekti svara palielināšanai 2900+kcal. 
 • i-Food – veselīgas maltītes piegāde gan uz mājām, gan pusdienlaikā uz darba vietu. 4 nedēļu plāni maltītēm sākot ar 700-800 kalorijām līdz pat 2500 kalorijām. Iespējama arī veģetāra opcija. 
 • Elementari.lv – serviss, kas piegādā visas nepieciešamās sastāvdaļas, kā arī recepti, lai tu pats mājās varētu pagatavot veselīgu un restorāna cienīgu maltīti. Viņiem ir arī Elementari.lv dāvanu karte FromMe.lv servisā, kas kalpos par lielisku davanu gardēžiem. Tiem, kam patīk gatavot ēdienus pašiem, bet nereti trūkst iedvesmas, šis būs noderīgs apsveikums.
 • Express Gourmet – šefpavāra gatavotas maltītes, ko no piegādes brīža vari baudīt vien piecās minūtēs. Šis ir serviss, kas piegādā jau gatavas maltītes, tās atliek tikai uzsildīt. Galvenā priekšrocība ir ēdienu ilgais termiņš, tāpēc maltītes vari pasūtīt arī ilgākam laikam uz priekšu.

Fast food ēdienu piegādes

Reizēm gribās paēst ātri, izdevīgi un trekni – tādās situācijās vislabākās vietas, protams, ir ātrās ēdināšanas iestādes. Dažreiz pie atpūtas mājās tā vien prasās kāda sierīgas picas šķēle vai sulīgs burgeris. 

Zemāk veidots apkopojums no populārākajām fast food iestādēm pēc dažādām ēdienu kategorijām – picām, burgeriem, suši, kebabiem un wok nūdelēm. Gandrīz katra ātrās ēdināšanas iestāde sadarbojas ar raksta sākumā minētajām aplikācijām Wolt un Bolt, tāpēc tur pasūtīt fast food maltīti būs visizdevīgāk.

 • Picu darbnīca – picas no Picu darbnīcas biezajā mīklā visai ātri ir pārņēmušas latviešu sirdis. Picērijas piedāvājumā ir gardas un sierīgas picas ar klāt piedāvātām mērcītēm un dzērieniem. Pasūtījumiem virs 12 EUR piegāde ir bez maksas. 
 • Lielais Kristaps burgeru māja – sulīgi burgeri, gardas picas, vrapi, salāti, uzkodas, pankūkas, kā arī alus ar piegādi. Piegādes maksa līdz 4km attāluma no burgernīcas ir 3 EUR. 
 • Bento restorāns – mūsdienīgi Āzijas virtuves restorāni, kur ar piegādi izvēlēties gardus suši komplektus, poke bļodas, wok nūdeles, zupas, burgerus, saldus desertus u.c. ēdienus. Tiek piedāvātas 5 piegādes zonas, ieskaitot Jūrmalu. Piegādes cena 3-5 EUR, balstoties uz lokāciju. 
 • Kebabu piegāde Befrites – kebabi, vistiņas un uzkodas no Befrites iespējams pasūtīt laikā no 10:30 līdz 23:30. Piegāde pieejama 3 zonās, no kā atkarīga arī kebabu piegādes cena.
 • Wok to walk – wok nūdeles, ko izveidot pašam ar 3 vienkāršu soļu palīdzību: izvēlies nūdeles, piedevas un piemēroto mērcīti. Piegāde iespējama uz mājām, kā arī iespējams maltīti saņemt uz vietas restorānā. 

Ja esam aizmirsuši kādu restorānu vai kafejnīcu, kas veic piegādes vai līdzņemšanas opcijas, priecāsimies par to uzzināt komentāru sadaļā, lai varam papildināt rakstu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *