dzīvā mūzika

Restorāni Rīgā ar dzīvo mūziku

Uz restorānu dodamies, lai izbaudītu gardu maltīti un labi pavadītu laiku. Telpā valdošā atmosfēra ir nozīmīgs kritērijs daudziem restorānu apmeklētājiem. Daži vadās pēc romantiska klusuma un sveču gaismām, bet citi pēc rosības pie dzīvās mūzikas. 

Restorāni, kas piedāvā dzīvo mūziku, skaitā paliek ar vien vairāk. Pārsvarā iespēja baudīt maltīti vai gardus kokteiļus dzīvās mūzikas pavadījumā tiek piedāvāta nedēļas nogalēs. 

Raksta turpinājumā esam atlasījuši 9 lieliskus restorānus. Tajos iespējams ne vien gardi pavakariņot, bet arī paklausīties skanīgu džezu, romantisku akustisko koncertu vai gaumīgu klavierspēli.

Hercogs – ģimenes restorāns

Hercogs ir lielisks ģimenes restorāns, kas atrodas 3 lokācijās – pie pašas Daugavas Ķīpsalā, Mežaparkā un Mārupē. Ēkas ir izvēlētas ar īpašu rūpību saglabāt vēsturisko statusu un sniegt viesiem īpašu noskaņu. 

Dzīvās mūzikas koncerti norisinās katru piektdienu, kad restorāns Hercogs aicina viesus uz vakariņām mūzikas pavadījumā. Gardi ēdieni, jauka noskaņa un labākais skats uz Vecrīgas panorāmu. Restorānā ir dzirdēti dažādi koncerti – gan akustiskās ģitāras spēle no Toma Kaugera, gan gaumīgs saksofons no Vilņa Kundrāta.

Restorāns AQUA LUNA 

AQUA LUNA ir vēl viens fantastisks restorāns Daugavas krastā. Tas atrodas Andrejsalas  centrālajā daļā, piecu minūšu gājiena attālumā no slavenās Rīgas art nouveaux arhitektūras. Restorāns priecē viesus ar atzītiem pasaules klasikas ēdieniem un burvīgu atmosfēru gan darba dienās, gan arī brīvdienās. 

Katru piektdienas un sestdienas vakaru uz improvizētās skatuves notiek Latvijas un ārvalstu populārāko dīdžeju un mākslinieku uzstāšanās. Siltajā gada sezonā koncertus iespējams baudīt uz plašās baltās terases – labākā vieta nesteidzīgai ēdienu baudīšanai saules staros.

B-Bārs restorāns

Izsmalcinātais restorāns B-Bārs atrodas Rīgas vēsturiskā centra pašā sirdī blakus Doma baznīcai. Tā kā restorānā ir arī īpaša bāra sadaļa, tad tas ir iekarojis viesu sirdis ne vien ar kvalitatīviem ēdieniem, bet arī atspirdzinošiem kokteiļiem.

Jāatzīst, ka popularitāti un apmeklētāju patiesu atzinību ir iemantojuši arī B-Bārs rīkotie dzīvās mūzikas koncerti un tematiskie ikmēneša pasākumi. Tajos valdošā radošā un bezrūpīgā atmosfēra vilina ne tikai Rīgas zelta jaunatni un populārus aktierus un mūziķus, bet arī ikvienu, kam brīvo laiku patīk pavadīt patiešām patīkamā gaisotnē.

Restorāns FOREST

Raiņa bulvārī esošais restorāns FOREST piedāvā viesiem nogaršot Latvijas modernās un Eiropas klasiskās virtuves ēdienus, kas pielāgoti dabas un lauku velšu sezonalitātei. Kamēr tiek baudīta maltīte pie malka laba vīna, acu skatienam pavērsies viens no Rīgas kūltūras pieminekļiem – Latvijas Nacionālā Opera un pilsētas kanāls.

Nedēļas nogalēs restorānā ik pa laikam notiek dzīās mūzikas uzstāšanās. Tad, tāpat kā citos restorānos, iespējams baudīt vakariņas jaukas mūzikas pavadījumā.

GUTENBERGS terase

Restorāns “Gutenbergs Terase” atrodas labi paslēpts Doma laukuma nomalē, pretī Doma baznīcai. Vieta ir ļoti ekskluzīva – ipaši tāpēc, ka restorāns visu cauru gadu atrodas uz jumta. Viesu skatam paveras burvīga panorāma pāri pilsētas māju jumtiem.

Jāseko līdzi restorāna aktualitātēm, jo reizēm notiek arī maltītes baudīšana dzīvās mūzikas pavadījumā. Piemēram, restorāns ir vadījis vēlās brokastis ģitārista Andra Grīnberga pavadījumā. 

Restorāns-bārs Herbārijs

Herbārijs ir koncepta bārs un restorāns uz Galleria Riga jumta terases 8. stāvā. Tas izceļas ar īstenu augu valstību – augu valsts iedvesmotiem ēdieniem, gardiem dzērieniem un kokteiļiem. Herbāriju raksturo nepiespiesta gaisotne un debešķīgs skats aiz loga.

Tik skaistā lokācijā un ar tik burvīgu skatu tā vien prasās vēl vakaru papildināt ar dzīvo mūziku – tieši tad tiek panākta pati pilnība. Herbārijā itin bieži viesojas dažādi dj mūziķi, kā arī tiek rīkoti tematiskie vakari – vakariņas ar pianistu, disco & rock ‘n roll, 90’s Herbārijs u.c. 

Bārs-restorāns Trompete

Trompete ir restorāns Vecrīgā, ko īpaši iecienījuši džeza mūzikas cienītāji. Tas ir vienīgais restorāns Vecrīgā, kas tik bieži rīko dzīvā džeza vakarus. Trompete restorāns ir radīts ar mērķi apvienot svaigu un gardu ēdienu, kas radīts no atlasītiem vietējiem un ārzemju produktiem, ar ausīm tik tīkamu džeza mūziku un izmeklētu vīnu.

Džeza vakari šeit norisinās gan darba dienās, gan it īpaši brīvdienās. Gaisotne restorānā ir vienmēr rosīga un enerģiska. Telpas gan ir nodalītas – iespējams baudīt maltīti gan ar skatu uz skatuvi, gan arī nostāk blakus telpā.

Restorāns KOYA

KOYA ir mūsdienīgs restorāns ar brīvu atmosfēru industriālajā un radošajā Andrejsalā, kas izvietots pašā Daugavas krastā ar skatu uz ostu un Pārdaugavu. Skaistā terase ļauj baudīt maltīti svaigā gaisā, vērot vasaras saulrietu, kā arī paklausīties dzīvo mūziku.

Dodoties uz restorānu KOYA (īpaši vasarā), iespēja dzirdēt dzīvo mūziku ir visai liela. Tiek rīkoti dažādi vasaras koncerti, kā arī tematiskie pasākumi, piemēram, Valentīna dienā. Arī vēlās brokastis restorānā neiztiek bez skaista muzikālā pavadījuma.

Restorāns Key to Riga

Key to Riga ir izsmalcināts restorāns Rīgā, kas atrodas pašā Doma laukumā. Tas tūristiem un arī vietējiem parāda mūsu pašu Rīgu caur gardiem un augtvērtīgiem ēdieniem. Restorāns ciena savas pilsētas vēsturi un tas manāms arī tradicionālajos ēdienos.

Key to Riga rīko arī dzīvās mūzikas vakarus, kuros iespējams dzirdēt dažādus māksliniekus. Pērn varēja baudīt senās mūzikas ansambli LUDUS, kam sekoja grupa Los Pulidos ar pasaulslaveniem Soul mūzikas stila hītiem.

Ja esam palaiduši garām kādu restorānu, kas rīko dzīvās mūzikas vakarus, laipni lūgti mūs par to painformēt komentāru sadaļā zemāk. 

Lai skanīgi un radoši!

One Reply to “Restorāni Rīgā ar dzīvo mūziku”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *