Kur paēst Rīgas centrā

Kur paēst pusdienas Rīgā

Strādā Rīgas centrā vai esi darīšanās tur ap pusdienslaiku un jūti izsalkumu?

Lai palīdzētu Tev saspringtajā dienas ritmā atrast, kur ātri un lēti papusdienot Rīgas centrā, esam izveidojuši karti ar restorāniem, kur iespējams paēst pusdienas, nepārsniedzot 4 EUR budžetu.

Apkopojam vietas Google maps kartē

Šobrīd kartē esam apkopojuši vietas Rīgas centrā, kur var paēst pusdienas zem 4 EUR. Vairāk detaļu par vietu atlasi un krāsām skaties zem kartes.

Par pusdienošanas vietu izvēli

Visas vietas ir iekrāsotas divās krāsās – dzeltenās un oranžās. Dzeltenā krāsā ir vietas, kur var lēti paēst, oranžā – vietas, kur dienas piedāvājums cenā līdz 4 EUR.

Restorāni Rīgā dāvanu karte

Budžeta pusdienas – dzeltenā krāsa

Tās ir vietas, kur salīdzinoši lēti var paēst pusdienas. Lai mēs neaprobežotos tikai ar pāris apšaubāmām vietām Rīgas centrā, cenas limits ir noteikts 4 EUR. Tās ir vietas, kur par 4 EUR varēs pusdienās dabūt divus ēdienus no klasiskā pusdienu komplekta, kas ir pamatēdiens, salāti vai zupa ar desertu vai dzērienu. Pa lielam tā, lai var labi paēst, bet ne obligāti pārēsties, kas pusdienojot nav ieteicams.

Budžeta pusdienu sarakstā ir iekļauti visi “Daily” pusdienu restorāni, skolu ēdnīcas, kas pieejamas arī tiem, kuri nav skolēni vai studenti , kā arī dažādi bistro par saprātīgām cenām.

Šobrīd neesam ielikuši klasiskās fast food vietas, piemēram, kebabnīcas, ķēžu burgernīcas un līdzi ņemamā ēdiena vietas. Jāatzīst, ka lielākajā daļā šo vietu papusdienot nemaz nav tik lēti, jo reti kurš komplekts maksā mazāk kā 4 EUR.

Kompleksais piedāvājums zem 4 EUR – oranžā krāsa

Restorāni, krogi un bāri, kur ir īpašais pusdienu piedāvājums jeb kompleksās pusdienas ar cenu zem 4 EUR. Uzskatām, ka tā ir cena, kas ir ļoti pieņemama, lai salīdzinoši lēti paēstu pusdienas.

Šādu vietu Rīgas centrā nav daudz, bet vēlamies atrast visas, kur tas ir iespējams. Jāņem vērā tas, ka, atkāpjoties no dienas piedāvājuma ēdienkartes, pusdienas šajās vietās sanāks dārgākas.

Oranžajā krāsā ir iekrāsotas arī tādas tradicionālas pusdienu vietas kā LIDO un Delicio, pusdienas ar pamatēdienu un vēl kaut ko sanāks dārgākas par 4 EUR. Bet šajās vietās ir pieejams komplekso pudienu piedāvājums zem 4 EUR.

Apkoposim arī citus sarakstus

Ja cilvēkiem patiks ideja par šādu pusdienošanas vietu sarakstu veidošanu, ko var aplūkot kartē, tad izveidosim citus sarakstus. Plānā ir apkopot sarakstu ar labām biznesa pusdienu vietām, vietām, kur var paēst veģetārieši un vegāni un, iespējams, arī FastFood vietām.

Piedalies saraksta veidošanā

Ja vēlies ieteikt kādus restorānus, bistro vai ēdnīcas Rīgas centrā un vecpilsētā, kur var labi papusdienot, iekļaujoties 4 EUR budžetā, padalies ar šo informāciju ar mums. Lūgums pieminēt to šī raksta komentāros, un mēs to pievienosim kartei.

Vari arī droši padalīties ar informāciju, kur ir labi biznesa pusdienu piedāvājumi un pusdienu piedāvājumi veģetāriešiem un vegāniem. Tos tad ņemsim vērā nākotnes sarakstu veidošanai.

49 Replies to “Kur paēst pusdienas Rīgā”

 1. Ir tāda kafejnīca “Magone” Amatu ielā 3, kas līdzīga drīzāk ēdnīcas tipam. Nav piedāvājuma kompleksajam pusdienā, bet var sātīgi paēst līdz 4 eiro. Porcijas lielas. Ir veģetārais ēdiens arī.

 2. Ir forša vieta – Sviesta Pika, kas atrodas pie zinātņu akadēmijas, tur kompleksais piedāvājums ir 3,30 un kvalitāte ļoti laba. It īpaši zupas vienmēr izcilas

 3. Ļoti laba vieta garšīgām pusdienām ir pusdienotava “Spināti un Sviests” Miesnieku ielā 10, Vecrīgā. Šeit gan nav kompleksās pusdienas vai kādi īpaši pusdienu komplekti, bet pati vieta ir vaļā tikai uz pusdienām no pl.11 līdz 15 un par pietiekami adekvātu cenu (arī līdz 4 euro) var paēst ļoti garšīgas pusdienas. Lielas porcijas, interesanti ēdieni, gardi saldie, kā arī veģetāriem un vegāniem draudzīgs.
  Otra līdzīga pusdienotava ir Izglītības ministrijas ēkā, Vaļņu ielā 2 (ieeja no Smilšu ielas) “Yummy cafe”.

 4. Bistro – Kaļķu ielā 11a
  Pusdienu piedāvājums 3,90 (zupa vai deserts + pamatēdiens + ogu limonāde). Ir pieejama arī silto ēdienu bufete (gaļas, zivis, veģetārie, dažādas piedevas), salātu bārs, liela desertu izvēle.

 5. Kafejnīca Buberts Dzirnavu 15 – darba dienās pusdienu piedāvājums par 2,80€ zupa (gan veģetāra, gan ar gaļu), 3.80€ liels otrais (gan veģetārs, gan ar gaļu). Citronūdens vienmēr bez maksas – arī vakarā. Saldais 1.80€. Ja ņem komplektu, tad kopā tikai 5.50€.
  Attiecīgi uzskatu, ka šo arī var likt sarakstā – eju tur gandrīz katru dienu. Var kārtīgi paēst pat zem 4€, jo vēl papildus bez maksas ir maizes ar humusu – ņem cik vēlies. Apkalpo zibenīgi – vienmēr smaidīgi viesmīļi pienes ēdienu 5min laikā.

 6. “Yummi” Vaļņu ielā 2, līdz 4 eur, ir arī veģetārie piedāvājumi,
  RTU ēdnīca Kaļķu ielā 1, līdz 4 eur, arī veģetārie piedāvājumi

 7. Vēl ir tāda kafejnīca vai ēdnīca “PASAKA” Dzirnavu iela 119, Latgales priekšpilsēta, Rīga, bet ieeja no S.Eizeinšteina ielas, kur pusdienu piedāvājums no plkst. 13.00 līdz 16.00 ir 3 EUR (pirmais, otrais, dzēriens).

 8. On Air cafe Rīgas centrā, Blaumaņa ielā 32, garšīgas pusdienas, dienas otrais ar dzērienu 3.70 eur, 0.50 zupa, 0.50 bezlimita salātiņi pie otrā. Daudz dažādu īpašie piedāvājumi. Nereti var satikt slavenības , jo atrodas Rigatv24 telpās!

 9. Restorānā ZVIEDRU VĀRTI (Aldaru 11 un Torņa 4-1a, Vecrīgā),:

  1. Zupa + mini deserts, maize un ūdens/tēja 3€
  2. Pamatēdiens + mini deserts, maize, ūdens/tēja 4€
  3. Zupa + pamatēdiens + mini deserts, ūdens/tēja 5,50€

 10. Ko jūs saucat par pusdienām? Liekas, ka nesen biju ar darba kolēģiem vienā istādē pie Pētera baznīcas. Liekas, ka biznesa pusdienas tur bija 3.50.

 11. Avotu iela 53 var paēst kompleksu zem 4EUR. Stabu 87 (ieeja no Avotu ielas) arī var paēst zem 4 EUR. Ļoti atsaucīga un laipna saimniece, prieks šeit iegriezties. 😉

 12. Riga Crepes, Pērnavas iela 60 – Beidzot grīziņkalnā ir kur gardi un sātīgi paēst! Pusdienu komplektā ietilpst zupa + pamatēdiens ar gaļu un dzēriens! Pārēsties var 😀 cena 4€
  Papildus tam ir arī gardas pankūkas demokrātiskās cenās.

 13. “Arkolat Cafe” pusdienu komplekts 3,90 EUR ( zupa vai deserts + otrais ēdiens ).Bistro tipa kafejnīca ar dažāda veida ēdieniem. Kafejnīca atrodas Mūkusalas ielā 72 b , blakus t/c “Plaza”, Arkolat ēkā 2 stāvā, pieejama bezmaksas stāvvieta.

 14. Ausekļa ielā 20 ir kafejnīca “Randiņš”. Tur no darba var doties pusdienlaikā pusdienot. Kompleksās pusdienas maksā 3.90. Ir liela ēdienu izvēle un ir diezgan garšīgi. Var paēst arī bez pusdienu piedāvājuma ņemšanas zem 3 eiro.

 15. “Hao Li” ķīniešu bistro Avotu iela 30. Varētu būt viena no vislētākajām ēstuvēm visā Rīgā.

 16. Pusdienu piedāvājumi zem 4 Eur:
  Trīs Vīri Laivā – Avotu iela 35
  (Kafejnīca bez nosaukuma) – Avotu iela 48
  Krodziņš Ķirmis – Matīsa iela 30

 17. Строительный колледж Риги. Отдельный вход справа от центрального. График работы
  11-16. Разнообразные kомплексы – 3еур.

 18. Bistro Avotu ielā 53 (kompleksās pusdienas €3,50) un kafejnīca Avotu 48 (kompleksās pusdienas €3,70). Abas vietas atvērtas tikai darbdienās.

 19. Kafejnīca Jāzepa Vītola Latvijas mūzikas akadēmijā, K.Barona iela 1, Rīgā. Kompleksās pusdienas 3,00 EUR, pusdienu komplekts visiem studentiem 2,22 EUR.

 20. Latvijas Televīzijas ēkā ir bistro tipa pusdienu restorāns, kur pa 3,50 eur var paēst un piedāvajums sastāv no piedevām, pamatēdiens, salāti, porcijas nav mazas, jo pirmo reizi klāt paņēmu zupu, kas izmaksāja 4,50 eur un pat otro neapēdu līdz galam, bet ja grib kārtīgi paēst , tad noteikti jāņem pilns komplekts. Un patīkami ir tas, ka ir dienas, ka ir veģetārās zupas un dažādi piedāvājumi arī tiem, kas ikdienā gaļu nelieto. Te pat jau pie centra vien ir it īpaši, ja ir darīšanas pārdaugavā.

 21. Rīgā Brīvības ielā 190. Ir kafējnīca ar iespēju paēst 3-4 euro apmērā (pirmais un otrais ēdiens) ar pieklājīgām porcijām, kas strādā no pulskten 11.00 – 15.30 ! Pati kafējnīca strādā no 11.00 – 20.00 darba dienās , sestdiena un svētdiena brīva.

 22. Ģertrūdes ielā 48A ir Ģertrūdes Kebabs. Ļoti garšīgi kebabi mājas maizītē un lavašos. Piedāvājumā pusdienas pa 3.80 EUR,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *