Kur paēst Rīgas centrā

Kur paēst pusdienas Rīgā

Strādā Rīgas centrā vai esi darīšanās tur ap pusdienslaiku un jūti izsalkumu?

Lai palīdzētu Tev saspringtajā dienas ritmā atrast, kur ātri un lēti papusdienot Rīgas centrā, esam izveidojuši karti ar restorāniem, kur iespējams paēst pusdienas, nepārsniedzot 4 EUR budžetu.

Apkopojam vietas Google maps kartē

Šobrīd kartē esam apkopojuši vietas Rīgas centrā, kur var paēst pusdienas zem 4 EUR. Vairāk detaļu par vietu atlasi un krāsām skaties zem kartes.

Par pusdienošanas vietu izvēli

Šobrīd esam apkopojuši vietas un iekrāsojuši tās divās krāsās – dzeltenās un oranžās.

Budžeta pusdienas – dzeltenā krāsa

Tās ir vietas, kur salīdzinoši lēti var paēst pusdienas. Lai mēs neaprobežotos tikai ar pāris apšaubāmām vietām Rīgas centrā, cenas limits ir noteikts 4 EUR. Tās ir vietas, kur par 4 EUR varēs pusdienās dabūt divus ēdienus no klasiskā pusdienu komplekta, kas ir pamatēdiens, salāti vai zupa ar desertu vai dzērienu. Pa lielam tā, lai var labi paēst, bet ne obligāti pārēsties, kas pusdienojot nav ieteicams.

Budžeta pusdienu sarakstā ir iekļauti visi “Daily” pusdienu restorāni, skolu ēdnīcas, kas pieejamas arī tiem, kuri nav skolēni vai studenti , kā arī dažādi bistro par saprātīgām cenām.

Šobrīd neesam ielikuši klasiskās fast food vietas, piemēram, kebabnīcas, ķēžu burgernīcas un līdzi ņemamā ēdiena vietas. Jāatzīst, ka lielākajā daļā šo vietu papusdienot nemaz nav tik lēti, jo reti kurš komplekts maksā mazāk kā 4 EUR.

Kompleksais piedāvājums zem 4 EUR – oranžā krāsa

Restorāni, krogi un bāri, kur ir īpašais pusdienu piedāvājums jeb kompleksās pusdienas ar cenu zem 4 EUR. Uzskatām, ka tā ir cena, kas ir ļoti pieņemama, lai salīdzinoši lēti paēstu pusdienas.

Šādu vietu Rīgas centrā nav daudz, bet vēlamies atrast visas, kur tas ir iespējams. Jāņem vērā tas, ka, atkāpjoties no dienas piedāvājuma ēdienkartes, pusdienas šajās vietās sanāks dārgākas.

Oranžajā krāsā ir iekrāsotas arī tādas tradicionālas pusdienu vietas kā LIDO un Delicio, pusdienas ar pamatēdienu un vēl kaut ko sanāks dārgākas par 4 EUR. Bet šajās vietās ir pieejams komplekso pudienu piedāvājums zem 4 EUR.

Apkoposim arī citus sarakstus

Ja cilvēkiem patiks ideja par šādu pusdienošanas vietu sarakstu veidošanu, ko var aplūkot kartē, tad izveidosim citus sarakstus. Plānā ir apkopot sarakstu ar labām biznesa pusdienu vietām, vietām, kur var paēst veģetārieši un vegāni un, iespējams, arī FastFood vietām.

Piedalies saraksta veidošanā

Ja vēlies ieteikt kādus restorānus, bistro vai ēdnīcas Rīgas centrā un vecpilsētā, kur var labi papusdienot, iekļaujoties 4 EUR budžetā, padalies ar šo informāciju ar mums. Lūgums pieminēt to šī raksta komentāros, un mēs to pievienosim kartei.

Vari arī droši padalīties ar informāciju, kur ir labi biznesa pusdienu piedāvājumi un pusdienu piedāvājumi veģetāriešiem un vegāniem. Tos tad ņemsim vērā nākotnes sarakstu veidošanai.

One Reply to “Kur paēst pusdienas Rīgā”

  1. Ir tāda kafejnīca “Magone” Amatu ielā 3, kas līdzīga drīzāk ēdnīcas tipam. Nav piedāvājuma kompleksajam pusdienā, bet var sātīgi paēst līdz 4 eiro. Porcijas lielas. Ir veģetārais ēdiens arī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *