romantiskas vakariņas

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Lai baudītu romantiskas vakariņas kopā ar mīļoto cilvēku, svarīgi ir nenošaut greizi ar pareizā restorāna izvēli. Romantikas galvenie noteicēji bieži vien ir skaists skats, nepiespiesta gaisotne un labs ēdiens.

Balstoties uz šādiem kritērijiem, esam apkopojuši 5 lieliskus restorānus Rīgā, kur baudīt nesteidzīgas un romantiskas vakariņas divatā.

Pieklusināti gaismas toņi un īstena Latvijas garša restorānā FERMA

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Rīgas Klusajā centrā tieši pretī Viesturdārzam atrodas restorāns FERMA – piemērots romantikas mīlētājiem un nesteidzīgas atmosfēras cienītājiem. 

Tā iekārtojums ir moderns un ar pieklusinātiem toņiem, kas manāmi gan restorāna interjerā, gan apgaismojuma radītajā gaisotnē. Restorāna interjerā saskatāmi izsmalcināti un graciozi Art Deco stila akcenti. Šajā vietā tā vien prasās pieglausties klāt savam mīļotajam cilvēkam un baudīt fantastisku maltīti kopā romantiskā atmosfērā.

Gada siltajā sezonā restorāna viesiem tiek piedāvāta iespēja baudīt maltīti uz terases, vērojot ēdiena pagatavošanas procesu uz dzīvas uguns. FERMA katru viesu apmeklēšanas reizi sauc par izglītojošu gastronomisko piedzīvojumu. Restorāna šefpavārs tic Latvijas reģionālo produktu lieliskajai garšai un kulinārajam potenciālam, tāpēc saviem viesiem piedāvā tikai aktuālākās  sezonas veltes.

Jāpiebilst, ka restorāns FERMA zina vīna milzu nozīmi katra ēdiena garšu nianšu izcelšanā, tāpēc viesiem tiek piedāvāti īpaši izmeklētu vīnu klāsti par draudzīgām cenām. 

Sākot ar lielisku lokāciju pretī gleznainajam Viesturdārzam un beidzot ar gaumīgo iekārtojumu un gardo ēdienu, otrā pusīte noteikti ir pelnījusi romantisku randiņu restorānā FERMA. 

Rīgas panorāmas vērošana no 11. stāva augstuma Le Sommet restorānā

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Elegances un elpu aizraujošu skatu cienītājiem noteikti patiks izsmalcinātais restorāns Le Sommet. Tas atrodas Rīgā, 4 zvaigžņu viesnīcas Bellevue pašā augšējā stāvā.

Romantikas baudīšanā noteicošā ir apkārtējā vide un radītā gaisotne. Liela nozīme bieži vien ir skatam, par ko restorāns Le Sommet nespēj sūdzēties. No restorāna telpām skatam paveras Rīgas panorāma, ko iespējams vērot no 11. stāva augstuma. Īpaša romantika šajā restorānā izjūtama vakarā, kad pilsēta tiek izgaismota un mirdz pilnā krāšņumā.

Le Sommet nosaukums no franču valodas apzīmē virsotni – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē. 

Restorāns piedāvā nobaudīt izsmalcinātu vidusjūras virtuvi un visai klasisku ēdienkarti. Le Sommet iekārtojums ir estētisks, viegls un minimāls. Visa uzmanība tiek veltīta burvīgajam skatam ārā pa logu un lieliskajai ēdienu garšu buķetei. Gaumīgi mājīgais dizains kopā ar maigo apgaismojumu un mūziku vakara stundās rada ērtu un relaksējošu vidi, kur baudīt klusu randiņu vai kāda īpaša mirkļa svinības kopā ar mīļoto.

Restorāns Le Sommet ir skaista vieta, kur baudīt līdzpaņemtā cilvēka sabiedrību, vienmēr mainīgo sezonas krāšņumu un klasisku ēdienu. 

Antīkā un romantiskā stilā iekārtotais MIO restorāns

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Restorāns MIO bieži vien tiek dēvēts par romantiskāko restorānu Rīgā tā romantiskā stila un veidotās atmosfēras dēļ. 

Šo restorānu raksturo antīkā stila interjers, romantiskas sveces, mežģīnes, baroka laika vāzes, gaišu krāsu maigie toņi un nepiespiestā gaistone. Vēl romantiskāku šo vietu padara fakts, ka restorāns MIO ir kāda pāra ģimenes sirdslieta. Nelielais restorāns ar atvērtā tipa virtuvi galdā ceļ pieprasītas un sezonālas lietas vienkāršā, taču ļoti baudāmā izpildījumā.

Restorāna ēdienkarte vilina ar visai daudzveidīgu piedāvājumu. Intīmais un mājīgais restorāns piedāvā palielu salātu izvēli un svaigas jūras veltes. Sātīgākām vakariņām pieejami arī sulīgi gaļas ēdieni. Nepaēdis šeit nepaliks neviens.

Vasarā apmeklētājiem pieejama arī āra terase, kas paver skatam Blaumaņa ielu. Terase rotāta ar svaigiem ziediem, to norobežojot no ielas un radot pasakaini skaistu atmosfēru. Restorānā MIO pēdējā laikā ierasts arī svinēt kāzas, jo radītā gaisotne tā vien sauc pēc mīlestības svinēšanas.

Stilīgā augu oāze 8.stāva terasē HERBĀRIJS

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Restorāns un bārs HERBĀRIJS ir lieliska randiņu vieta, kas ļaus baudīt gardus kokteiļus un skaistu saulrietu no 8. stāva atvērtās terases.

Herbārijs ir nenoliedzami estētiska, šarmanta un unikāla vietiņa uz tirdzniecības centra Galleria Riga 8. stāva, pašā pilsētas vidū ar Rīgas panorāmas skatu. Šis restorāns no citiem izceļas ar tā iekārtojumā visapkārt esošajiem telpaugiem. Herbārija telpas un terase zaļot zaļo ar dažādiem augiem, kas kalpo par unikālu dizaina elementu, kā arī ēdienu un dzērienu papildinātāju.

Restorānam ir pašiem sava siltumnīca, kurā tiek audzēti dažādi augļi, ziedi, pipari un garšaugi, kuri lieliski papildina ēdienkarti. Runājot par ēdienkarti, tā pastāvīgi mainās. Visplašākā, protams, ir kokteiļu izvēle, kurus baudīt ar īpaši piemeklētām uzkodām. Taču te iespējams arī labi paēst – pieejami ir arī pamatēdieni un deserti. 

Visskaistāk un romantiskāk Herbārijā ir mirkļos, kad riet saule. Visa telpa piepildās ar viegli sārtu gaisu, augi kļūst vēl zaļāki, sarunas – skaļākas un ikviena uzņemtā fotogrāfija burtiski uzmirdz. Tā ir Herbārija Zelta stunda, kas piemērota neaizmirstamiem randiņiem un atkal satikšanām.

Herbārija moto – dabīgi, ka labs.

Brīvas atmosfēras restorāns KOYA radošajā Andrejsalā 

Kur baudīt romantiskas vakariņas

Industriālajā un radošajā Andrejsalā esošais restorāns KOYA viesus pārsteidz ar gardu pasaules valstu ēdienkarti un burvīgu skatu uz ostu un Pārdaugavu.

Restorāns KOYA ir uzbūvēts vecās ostas tehniskās celtnes pārpalikumos, kas pārveidots par laikmetīgu restorānu ar unikālu dizainu, saglabājot vieglumu, gaišumu un plašumu. Šis restorāns ir pavisam netālu no pilsētas paša centra, ko pēc sajūtām nepateiksi. KOYA piedāvā aizmukt no pilsētas burzmas, baudīt ūdens mieru, skaistu saulrietu un gardu maltīti.

Šajā restorānā tiek pagatavoti pasaules un pašmāju garšu un produktu iedvesmoti daudzveidīgi ēdieni. Lai arī ēdienkarte tiek veidota no pasaules virtuves garšām, tajā manāmas īpašas Āzijas garšu nianses. Nav aizmirsts arī par izciliem dzērieniem – spirdzinošiem kokteiļiem un plašu vīna izvēli. 

KOYA ir restorāns ar lielisku atmosfēru, kamīnu vēsākā laikā, burvīgu vasaras terasi siltajā periodā, kā arī plašām telpām, kur var svinēt svētkus vai vienkārši sanākt kopā kuplākā skaitā. Restorāns īpaši izcēlies arī ar vēlo brokastu organizēšanu, kurām nepieciešama jau savlaicīga pieteikšanās. 

Vieta, kur baudīt romantiskas vakariņas saulrieta gaismā vai tieši pretēji – vēlas svētdienas brokastis, ir restorāns KOYA.

Dāvanu karte restorānā

Ja vēlies otru pusīti pārsteigt ar romantiskām vakariņām, atceries, ka to iespējams paveikt arī svētkos. Dāvanu karte restorānā ir lieliska apsveikuma ideja. Citas līdzīgas dāvanu idejas atradīsi saitē TOP dāvanas.

Lai skaisti un romantiski!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *